gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Hatırası Var

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

El ele tutuşan bir çifti görsem Yüreğim burkulur hatırası var O anda aklımdan sevgilim geçer
    Anmadan duramam hatırası var

Kalbimdeki aşkın hala yanıyor
    Ne sönmek biliyor,ne külleniyor
    Cüzdanımda resmin saklı duruyor
    Verdiğin o gülün hatırası var

Hatırası var,hatırası var
    O güzel günlerin hatırsı var

Evlenmiş olsanda yuva kursanda
    Üçbeş çocuklu bir anne olsanda
    Bu aşkın üstüne karlar yağsada
    Gönlümde sımsıcak hatırası var

Kalbimdeki aşkın hala yanıyor
    Ne sönmek biliyor,ne külleniyor
    Cüzdanımda resmin saklı duruyor
    Verdiğin o gülün hatırası var

Hatırası var,hatırası var
    O güzel günlerin hatırası var

Emrah - Hatırası Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah - İhtiyacı Var

Emrah - İhtiyacı Var

Korkmuyorum ölmekten, korkum sensiz yaşamak Zor geliyor her güne, hasretinle başlamak Kavuşmak istiyorum, her an sana kavuşmak Zor geliyor birtanem, yokluğuna alışmak Çareyse aşkıma seninle ölmek Kormadan seninle ölmek isterim Seninle yaşamak seninle ölmek Hayatı seninle sevmek isterim İhtiyacı var, ihtiyacı var Ruhumun sevgine ihtiyacı var Şu gençlik ömrümün, biçare gönlümün Sana her...
  3. Emrah - Anne

Emrah - Anne

Ne zaman açıldı hayat kapısı Ne zaman çocuktum büyüdüm anne Ben sevgi ararken sevdim ne çare Bilmedin hasrete büründüm anne Şimdi ben ömrümün baharındayım Suçsuzum bir aşkın günahındayım Yılları hep böyle yürüdüm anne O şevkat elini çekme elimden Sar beni bırakma anla halimden Veririm ömrüne kendi ömrümden İstersen yerine ölürüm anne
  4. Emrah - Aklımda Bir Tek Sen Varsın

Emrah - Aklımda Bir Tek Sen Varsın

Uzun zaman gecti kollarim bombos Yanimda degilsin yüregim sarhos Aklimda birtek sen bir tek sen varsin Gel artik tek carem feryadima kos [Nakarat] Dayanmak cok zormus bu ayriliga Isyan ediyorum yanlizligima Aklimda birtek sen bir tek sen varsin Katlanamiyorum ne olur anla Cözüm degil inan sensiz hicbir sey Anlamsiz günlerim anlamsiz hersey Aklimda birtek sen birtek sen varsin Sensiz care...
  5. Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var ve evliliğe doğru gidiyorum

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var ve evliliğe doğru gidiyorum

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim yani, olmaması tuhaf... Hatta, çok yakında nikah masasına oturabilirim. Kır düğünleri çok güzel olur mesela' dedi. KIZ ARKADAŞIM VAR Emrah Kelebek'e verdiği röportajda şunları söyledi: "Aslında özellikle gizlenmiyorum. Kız arkadaşlarımla çıkıp eğleniyorum zaman zaman. Çok da dışarı çıkan biri değilim. Sporumu...

Sayfayı Paylaş