gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Nasıl Unuturum Seni

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir an seni düşünmeden İnan yapamıyorum Öyle derin derin yaram
    Kurtulamam bu sevdadan
    Yakar yıkar hatıran

Bak şu yağan yağmura gör beni
    Feryadım sarıyor bak şimdi gökleri
    Gel baştan yazalım
    Bu aşkın kaderini
    Gel baştan baştan yazalım
    Nasıl unuturum seni
    Nasıl unuturum seni
    Gönül ferman dinlemez ki yar

Emrah - Nasıl Unuturum Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Seni Seviyorum

Emrah - Seni Seviyorum

seni seviyorum dedim ama beni anlamadin, duygularimla oynadin beni biraktin, sensiz yasamak inan cok zor geliyor bana.. kalbimin yolunu tuttum sana güvenerek, hata yapmisim artik hepsi bitecek, sokaklarda seninle el ele geziyordum simdi köpegimle yanliz dolasiyorum.. rüyalarim geceleri beni birakmiyor, istesende hayalim seni avutmuyor.. ama sana okadar kapilmistim ben sana ama hepsi...
  2. Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Çok zor Senden ayrı yaşamak Hayattaki en zor acı Bu olsa gerek Sensizlik üstüme Bir çığ gibi çöktü Yardım et ne olur Çaresizim ben Sen beni anlayamazsın Ben seni yüreğime yazdım Çok uzaklarda olsan da Yaşatırım bende ki seni Sen olmazsan olmaz Sen olmadan yaşanmaz
  3. Emrah - Ayrılmam Senden

Emrah - Ayrılmam Senden

Neyin var senin? Söylemesi o kadar zor ki,dilim varmıyor söylemeye! Neyi? Her şeyin bittiğini! ne,yani bana askımız her şeyin bittiğini mi söylüyorsun? EVET!" Çok zor gelir bundan sonra,inan ayrılmak senden Dayanılmaz çile verir,artık kopamam senden Karanlıklar yolum olur,düşerim çıkmazlara Alışamam hasretine ne olur beni anla Beni sensiz yalnız bırakma Yok yok yok isteme benden Yok yok...
  4. Emrah - Adın Ne Senin

Emrah - Adın Ne Senin

Gözlerine teslim oldum Söze ne hacet Aklımı seninle bozdum Yenildim farzet Sen ruhumun ikizi Sen gönlümün tek eşi Sensiz karanlıklardayım Ikiye böl güneşi Kim sana bu kadar güzel ol dedi Bu aşkın günahı vebali senin Gözlerim olayın farkına vardı Sen ne tatlı şeysin adin ne senin
  5. Ebru Gündeş - Seni Unuturum

Ebru Gündeş - Seni Unuturum

Söyleseydin hazır olurdum Sebebin yok şimdi zor durum Elimin gücümün yettiği kadar Seni seni seni unuturum Söyleseydin hazır olurdum Sebebin yok şimdi zor durum Elimin gücümün yettiği kadar Seni seni unuturum Konuşursak olur mu çare Hiç gerek yok böyle vebale Ecele ölüme yakın dururum Seni seni unuturum Kimin hakkıysan onla kal Senden önce bir allahım var Her günüm ömrümün bittiği kadar...

Sayfayı Paylaş