gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emrah - Yürü Gidelim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Gordun mu gonlum uykusuz geceler Sabah oldu unutuldu Dilimde dolasan sihirli heceler
    Gun oldu unutuldu

Hem aska ara veremiyorsun
    Hem yaralarini saramiyorsun
    Gelen de ayni giden de ayni
    Ne ariyorsun

Adam akilli sevemiyorsun
    Fazla zora gelemiyorsun
    Yuru gidelim a deli gonlum
    Sen aska gelmeden hadi yuru gidelim

Adam akıllı sevemiyorsun
    Fazla zora gelemiyorsun
    Yuru gidelim a deli gonlum
    Yangına dusmeden hadi yuru gidelim

Emrah - Yürü Gidelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hadi denize gidelim :)

hadi denize gidelim :)

ahmet hadi abi girelim denize + hadi tamam sen git geliyorum şurayı toplayıp -_- - olmaz abi beraber gitcez -_- + iyi tamam bekle ..... - e hadi abi 3 saat oldu >.< + oo akşam olmuş bosver hadi gidelim .. - abi su çok güzel gelsene ^_^ + oha lan çok soğuk >.< - abi bak koşarak atla bi kerede girersin -_- + si..ir lan içinden konuşmak kolay tabi >:dil: - abi ben denize gircem...
  3. Gittin gideli

Gittin gideli

Sen gittin gideli Yüreğime hüzün düşüyor Ne kışlar bahar Nede baharlar kış Delicesine eser durur rüzgar Hani O hiç gitmem diyişlerin vardıya O günleri hatırladım Garip bir hüzün sardı içimi Ağladım yıkıldım kahroldum İçin için döküldü gözyaşlarım Gökte yağan yağmur Damla damla vuruyor sessizce Umutlarla sarıyorum içimi Bir yanım sen Bir yanım hüzün Doğmakla ölmek arası Acı bir poyraz eser...

Sayfayı Paylaş