gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Ben Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi. İçimi döktüm bugün yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi
    İçimden çıktım bugün içimle konuştum

Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi
    Gördüm kendimi gördüm
    Kırıldı ayna paramparça paramparça
    Ne varsa kadınım yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın
    Ne olur gel gel gel gel ben sensiz istanbul'a düşmanım

Kestiğim ümitlerden yelkenler yapıtım ama yokluğunda ne
    Gidebildim ne de kaldım
    Gerçek miydi tutunmaya çalıştıklarım
    Hediye süsü verilmiş ayrılıklarım

Kaybetmenin tiryakisi bir çocuk gibi
    Sustum kendime kızdım
    Kırıldı ayna paramparça paramparça
    Ne varsa kadınım yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın
    Ne olur gel gel gel gel ben sensiz İstanbul'a düşmanım

Emre Aydın - Ben Sensiz İstanbul'a Düşmanım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gripin & Emre Aydın - Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Gripin & Emre Aydın - Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün, içimle konuştum Yüzünü ilk kez gören bir çoçuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça Paramparça ne varsa kadınım Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın Ne olur, gel, gel, gel, gel Ben sensiz istanbul'a düşmanım. Kestiğim ümitlerden yelkenler...
  2. Emre Altuğ - Sensiz Olmuyor

Emre Altuğ - Sensiz Olmuyor

uzadi geceler sabah olmuyor sensiz bu dunyama gunes dogmuyor hasretim askina gel de sev artik sevgilim askina doyum olmuyor olmuyor sensiz olmuyor sen sevmezsen kalbim huzur bulmuyor gulmuyor yuzum gulmuyor kader aldi seni bana vermiyor hasretin icimde bir alev gibi sensiz gecen hergun bir asir gibi nerdesin sevgilim don artik bana dusmusum pesine bir deli gibi olmuyor sensiz olmuyor sen...
  3. Sensiz İstanbula Düşmanım - Gripin

Sensiz İstanbula Düşmanım - Gripin

G#m F# E Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi G#m F# E İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum G#m F# E Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi G#m F# E İçinden çıktım bugün, içimle konuştum E � F# E - F# E Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi E � F# E F# E F# Gördüm kendimi gördüm kırıldı ayna G#m...
  4. Gripin - Sensiz İstanbuL`a Düşmanım (akor)

Gripin - Sensiz İstanbuL`a Düşmanım (akor)

sensiz istanbula düşmanım tab ben sensiz istanbula düşmanım akor gripin akor G#m F# E Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi G#m F# E İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum G#m F# E Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi G#m F# E İçinden çıktım bugün, içimle konuştum E � F# E - F# E Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi E � F# E F# E F# Gördüm kendimi gördüm kırıldı ayna G#m F# E Paramparça...
  5. Gripin - İstanbul'a Düşmanım

Gripin - İstanbul'a Düşmanım

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün, içimle konuştum Yüzünü ilk kez gören bir çoçuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça Paramparça ne varsa kadınım Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın Ne olur, gel, gel, gel, gel Ben sensiz istanbul'a düşmanım. Kestiğim ümitlerden...

Sayfayı Paylaş