gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana Ona Git (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

git akor emre aydın kim dokunduysa sana akor kim dokunduysa sana ona git emre aydın ona Am Yapma, dokunma
    Em
    Kim dokunduysa sana ona git
    F
    Nerde unuttuysan beni orda kal
    (Dm) Em
    Ezdirmem kendimi sana

Em F
    Yaptım çünkü âşık oldum deme, konuşma
    Em F
    Ona öyle demezler buralarda
    Em F
    âLem inansa sözüne ben inanmam

Em F
    Beş para eder mi varlığın
    Em F
    Ki yokluğun beni acıtsın
    Em F
    âLem eğilsin önünde, ben eğilmem

Am
    Yapma, dokunma
    Em
    Kim dokunduysa sana ona git
    F
    Nerde unuttuysan beni orda kal
    (Dm) Em
    Ezdirmem kendimi sana

Em F
    Sen öğrettin bana ağlamayı
    Em F
    Başıma yastık basıp hıçkırmayı
    Em F
    âLem affetse seni ben affetmem

Em F
    Onlar gibi değilim ben
    Em F
    Adam olmadı hala benden
    Em F
    Adam kölen olsun senin, ben olmam

Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana Ona Git (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Koyver Gitsin

Emre Aydın - Koyver Gitsin

Burdan öteye de yol yok Burdan öte bir köy yok Yanındaysa gözyaşın bundan iyi vakit yok Koyver gitsin... Gözlerin bile donmuş O kadar soğuksun ki Elindeyse bir şişe içinde ben olsaydım Beni yudumlar mıydın? İçinde yıkık bir şehir Benimle gelir miydin? Çözülseydi gözlerin Yüzüme bakar mıydın? Beni yudumlar mıydın? Burdan öteye yol yok Burdan öte bir köy yok Yanındaysa gözyaşın bundan iyi...
  2. Emre Aydın - Git

Emre Aydın - Git

Git gideceksen bekleme, farklı değilsin sende Gideceksen bekleme.. Adam olmaz , dedin senden Adam nedir , dedim içimden Farketmezdi , değişseydim Güvenseydim yada salıverseydim.. Git gideceksen bekleme, Farklı değilsin sende gideceksen bekleme.. Git gideceksen bekleme Başka birşey söleme Gideceksen bekleme.. Artık olmaz dedin senle Çok eskitti beni bu hikaye Tamam dedim, Tamam kabul Laf...
  3. Emre AydıN - Hareket Vakti (akor)

Emre AydıN - Hareket Vakti (akor)

hareket vakti akor okul vakti notaları emre aydın is karası Am İs karası gibiyim o temiz ellerinde F Dil yarası gibiyim bu masum sözlerinde Dm E Kal deme hiç, bunu benden isteme Am Sus bu gece Bana aşktan sakın hiç bahsetme F Dur bu gece Bana dokunma, beni delirtme Dm E Sana boşuna umut vermek istemem Am Çağıran bir şeyler var hep ) E )...
  4. Emre AydıN - İhtiyacım Var SaNa (akor)

Emre AydıN - İhtiyacım Var SaNa (akor)

bu ara ihtiyacım var sana akor emre aydın bu ara ihtiyacım var sana akor tab emre aydın İntro:bm-em-G-bm Bm Em Bugün biraz gerginim yine sesim değişik gelebilir biraz G Bm Ama sen anlarsın bana katlanırsın Bm Em Tuhaf laflar edebilirim seni belki üzebilirim G Bm Ama sen susarsın çünkü beni tanırsın G Öle...
  5. Emre AydıN - TesadüfeN (akor)

Emre AydıN - TesadüfeN (akor)

tesadüfen akor emre aydın tesadüfen akor C G Dün gece seni gördüm rüyamda C G Ağla¤¤¤¤¤ uyandım tek hatırladığım C G Nerdesin ve ne yapmaktasın şimdi Am C G Ben hala seni söylüyorum Am E7(e) } X2 Belki bir gün tesadüfen C G Telefonlara ben baktım...

Sayfayı Paylaş