gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emre aydın-Sen anlarsın

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İNTRO:Bm-Em-G-Bm

Bm Em
    Bugün biraz gerginim yine sesim değişik gelebilir biraz
    G Bm
    Ama sen anlarsın bana katlanırsın
    Bm Em
    Tuhaf laflar edebilirim seni belki üzebilirim
    G Bm
    Ama sen susarsın çünkü beni tanırsın

G
    Öle çabuk kızma derdin hep
    F#m
    Bu kadarda kolay alınma
    Em Bm
    O zaman beni sar hadi Sarıl bana
    G
    Değişmez huylar bilirsin
    F#m
    Bir kerede sn dene alışmayı
    Em Bm F#m
    Ben göğsüne yatarken öle derin nefes alma..

Bm Em
    Bu ara ihtiyacım var sana ellerimi sakın bırakma
    A F#m
    Bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
    Bm Em A
    Gün varıncaya kadar sabaha sakın hiçbir yere kalkma fazla bir şey istemem
    F#m Bm
    sadece dur burada

Emre aydın-Sen anlarsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Yİnede Sen

Emre Aydın - Yİnede Sen

bilsen neler çektim ben senden uzak oralarda hiç çıkmadın aklımdan senden uzak oralarda küçücük bir çocuk düşmüş bir romanın ortasına bir aşkın öldüğü gün ölmelimi anısına? yinede sen,en önce sen yinede sen,en önce sen(×2) bak solgun işte renkler hep tek tek söndü ışıklar adınla uyandım oysa her günün sabahında yapamayacağım şeyler var birazcık anlasana sen ki beni öldürensin şimdi beni...
  2. Emre Aydın - Sen ve Ben

Emre Aydın - Sen ve Ben

tanımadığım kişiler var hep aynadaki yüzümde hiç bilmedim ki istediğimi.. ne seni ne de kendimi bişeyim yok.. geçer dedim ama geçmedi.. bilmiyorum bilemiyorum artık hiç birşeyi.... bize dair söylenecek tek şey belli gibi.. sen ve ben ikimiz.. kabul et en dipteyiz... tanımadığım kişiler var hep aynadaki yüzümde hiç bilmedimki istediğimi... ne seni ne de kendimi.. bişeyim yok.. geçer dedim...
  3. Emre Aydın - Sen Anlarsın

Emre Aydın - Sen Anlarsın

bugün biraz gerginim yine, sesim değişik gelebilir biraz, ama sen anlarsın,bana katlanırsın... tuhaf laflar edebilirim, seni belki üzebilirim, ama sen susarsın,çünkü beni tanırsın... öyle çabuk kızma derdin hep, bu kadar da kolay alınma, o zaman beni sar, hadi sarıl bana, değişmez huylar bilirsin, bir kere de sen dene alışmayı! ben göğsüne yatarken böyle derin nefes alma bu ara ihtiyacım var...
  4. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...
  5. Emre AydıN - SeN AnLarsıN (akor)

Emre AydıN - SeN AnLarsıN (akor)

sen anlarsın akor emre aydın sen anlarsın tab tab emre aydın akor İNTRO:Bm-Em-G-Bm Bm Em Bugün biraz gerginim yine sesim değişik gelebilir biraz G Bm Ama sen anlarsın bana katlanırsın Bm Em Tuhaf laflar edebilirim seni belki üzebilirim G Bm Ama...

Sayfayı Paylaş