gebe
  1. eylül25

eylül25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Emzirme döneminde lahana suyu icmek?

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında eylül25 tarafından paylaşıldı.

emzirirken lahana suyu içmek emzirirken lahana suyu selam herkese,ben 3 ay önce dogum yaptim ,doguma 86 kiloyla girdim suan 71 kiloyum ,biran önce kilolarimdan kurtulmak istiyorum siki bir diyet uygulamiyorum ama lahana suyunu günde 2 bardak ve normal beslenerek kilo verildini duydum ,acaba emzirirken bir zarari olurmu?

2. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eylülcüm öncelikle bende maydanoz suyu içiyim dedim bebeyim isal oldu bıraktım lahana suyuda aynı etkiyi werir sanırım ayriytten elma sirkesi sütünün tadını değiştirmezmi bence bebeğini rahatsız eder spor yaparak we ılık su içerek wermeyi denesen spor yapmaya üşeniyorumdersen bebeğini kucağına al odada hızlı adımlarla dolan bende böyle yapıyorum=)

Emzirme döneminde lahana suyu icmek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emzirme döneminde beslenme!

emzirme döneminde beslenme!

emziren anne nasıl zayıflar emziren anneler hangi bitki çaylarını içebilir emzirirken içilen bitki çayları anne hangi çaylarını içebilir annelerin içebileceği çayları Hiçbir şey anne sütünün yerini tutamaz. Anneler hangi şart altında olursa olsun bebeğin büyüme ve gelişmesini sağlayacak yeterli sütü üretir. Sağlıklı bir anne 700-800 ml süt salgılar. Bunun için de 700 kcal’ye ihtiyaç vardır....
  2. Laktasyon (emzirme) döneminde besleme

Laktasyon (emzirme) döneminde besleme

laktasyonda beslenme emzirirken sigara içmek Süt üretimi, bir dişinin yaşamındaki beslenmenin en önemli olduğu evredir. Üreme, gelişme ya da tüm yaşam evreleri için hazırlanmış tam ve dengeli bir diyet dişinin bu dönemlerdeki besin ihtiyacını sağlayabilecektir. Emzirilen yavruların süt emme isteği, 20-30 güne kadar ya da 4 haftalık oluncaya dek artmaya devam edecektir. Dolayısıyla, annenin de...
  3. Emzirme döneminin yararlari

Emzirme döneminin yararlari

emzirme dönemi emzirmenin anneye faydalari emzirme dönemi emzirmenin bebege faydalari emzirmek. Sevgili arkadaslar anne sütü gibi faydali baska bir besin bebeklerimiz icin bulunmamaktadir, ne olursa olsun bebeklerimizi emzirmeye ugrasalim. Hem kendimize hem bebegimize faydali olan emzirmekten mahrum kalmayalim. :tik: Anne sütünün, bebeğin ilk 6 ayından 18 ayına kadar koruyucu etkisinden söz...
  4. Emzirme döneminde saç dökülmesi

Emzirme döneminde saç dökülmesi

selam hanımlar benim sorunum saçlarımın çok kötü şekilde dökülmesi kızımı emziriyorum acaba emzirme döneminde saç dökülmesi normalmi benimle aynı durumu yaşayan oldumu saç dökülmesine karşı neler yapabilirim
  5. Emzirme döneminde memelerde enfeksiyon

Emzirme döneminde memelerde enfeksiyon

emzirme döneminde apse belirtileri,emzirme döneminde gögüslerde enfeksiyon belirtileri,emzirme döneminde memede neden enfeksiyon olur ,emzirme döneminde meme enfeksiyonuna ne iyi gelir,emzirme dönemi sorunları hakkında bilgiler Emzirme döneminde göğüslerde meme absesi, meme enfeksiyonu dediğimiz Mastit görülebilir.Mastit , emzirme döneminde memelere giren bakterilerin neden olduğu bir...

Sayfayı Paylaş