gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En Etkileyici Hediye Çeşitleri En Etkileyici Hediyeler Neler
    Şüphesiz ki, hepimiz, hediye almayı çok severiz. İsteriz ki, sevdiklerimiz bize özel günlerde bir hediye alsın ya da içinden gelsin alsın, yeter ki adı hediye olsun, şeklinin fiyatının hiçbir önemi yok:) Daha önce sizlere anneler gününde alınacak hediyeler konusunu açmış ve bunun yanı sıra bir de evlilik yıldönümü hediye altarnatifleri ve doğum günü hediyeleri, sevgililer günü hediye önerileri sunmuştuk. Şimdi ise genelleme yapıyor ve en etkileyici hediyeler nelermiş hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler:)

Çiçek

Ne yazık ki çiçekler eskiden olduğu gibi aşkı ve sevgiyi ifade etmek için yeteri kadar hediye olarak seçilmiyor ya da eskisi gibi sevgililer arasında anlam taşımıyor. Ama yine de güllerin gücünü göz ardı etmeyin. Kırmızı güller alın ve üzerine kendi yazdığınız bir not koyun. Bu şekilde hediyenin anlamı daha çok artar.

Şarkınız

Evleneceğiniz kişiye muhteşem bir hediye vermek istiyorsanız sevdiğiniz şarkıyı birkaç kez kursa gidip, şarkıyı nasıl daha güzel söyleyebileceğinizi öğrenin ve düğün gününüzde en sevdiği şarkıyı ona söyleyin. Bu sürprize bayılacak!

Güzel Bir Anı

İlk çocuğunuz olduğunda eşinizi çocuğunuza sevgiyle ve şefkatle bakarken gördüğünüzde gözleriniz dolabilir. Güzel bir hediyeyle bu anı ölümsüzleştirin. Bu anın resmini çekin ve birkaç yıl sonra eşinize hediye edin.

En Etkileyici Hediyeler Nelermiş, şimdi birde görsel oalrak görelim Melek'ler:)

En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler

En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler

Kızlar selaaaam, ben kendime süper ötesi etkileyici ve kızların en çok tercih ettiği bir parfüm almak istiyorum. Ten rengi önemli ise beyaz tenliyim arkadaşlarım. En çok kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz parfüm fikirlerine ihtiyacım var hangisini alayım ? Not : Çok pahallı olmasın :)
  2. vitamin çeşitleri en çok hangi besinlerde vardır

vitamin çeşitleri en çok hangi besinlerde vardır

vitamin çeşitleri en çok hangi besinlerde vardır Vitamin Çeşitleri En Fazla Hangi Besinlerde Bulunuyor Vitaminlerin çeşidi en çok hangi besinlerde bulunuyor yani hangi besinlerde daha çok vitamin çeşidi vardır ve dahasını bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Vitaminlerin kaynağı çoğunlukla yeşil bitkilerdir. İnsanlar vitamin ihtiyaçlarını ya doğrudan bitkileri yiyerek , ya da bitkilerle...
  3. En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana teklif sözlerini yazın
  4. En Etkileyici Hediyeler neler?

En Etkileyici Hediyeler neler?

En Etkileyici Hediyeler nelerdir sizce onu etkilemek için ne tarz bir hediye almam lazım, lütfen yardım!
  5. En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri yazarsanız, bende sevdiğim kıza sizin yazdığınız teklif örneklerinden biriyle evlenme teklifi de ederim, Hem belki oda etkilenir de kabul eder bizde evleniriz:)

Sayfayı Paylaş