En güzel söz ve nişan günü elbiseleri geldii

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    2011 Abiye Elbise Modelleri
    söz elbiseleri söz kıyafetleri 2011 elbiseleri 2011 elbise modelleri abimin düğününde ne giysem
    Baharın yaklaşması düğün, nişan, kına, tatlı, söz gibi birçok güzel faaliyetleri de beraberinde getiriyor... kuzenimin düğününde ne giysem... arkadaşın kınasına hala hazır değilim diyorsanız size birkaç abiye modeli sunuyorum...:)

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şıklar emeğine sağlık

En güzel söz ve nişan günü elbiseleri geldii konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Söz ve nişan için abiye elbiseler

söz elbiseleri söz elbisesi abiyeleri elbise modelleri için elbise modelleri Düğünden önce gerçekleştirilen merasimlerin başın da gelen söz merasimi, çiftlerin aralarında ki bağı resmiyete döken ve birbirlerine evlilik sözü verdikleri bir merasimdir. Söz merasimi genellikle aile arasın da sade bir törenle kutlanır ve bu merasim kız evin de aile büyüklerinin de katılımıyla gerçekleşir. Söz...
  2. 2010 söz,nişan ve kına elbiseleri

nişan kıyafetleri 2010 nisan elbiseleri 2010 nişan elbiseleri kına kıyafetleri modelleri Günümüzde söz ve nişan gibi merasimlerde sadelikten gidilme taraftarı olunsada buna karşın salonlarda yapılan nişan ve kına merasimlerinde giymek için tam bir nişan abiyesini tercih edenlerde var tabi şimdi vereceğim modeller bu tarz.Özellikle çok alımlı gösterişli modelleri tercih edenlere göre :)
  3. Meleklerime En güzel kadınlar günü mesajları sözleri

Kadınlar günü mesajları kadınlar günü sözleri Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve...
  4. En güzel anneler günü sözleri

♥ KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE “ANNE” DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM...
  5. Yeni sezonda nişan tepsi modelleri ile gelen şık görünümler

Evlilik hazırlıkları bayanların en çok titizlendikleri konular listesinde yer almaktadır. Bayanların o güzel günlerinde giyimleri, ev içinde gösterdikleri özen ile günler öncesinden bir koşuşturma içerisine girdiği gerçeği bilinmektedir. Nişan ya da söz olayınız olurken estetik tasarım zenginliği ile karşınıza çıkacak şık tasarım ürünlerinden faydalanma isteğinize karşı koyamazsınız. En önemli...

Sayfayı Paylaş