En güzel söz ve nişan günü elbiseleri geldii

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

1. $ul€

$ul€ Yeni Üye

2011 Abiye Elbise Modelleri
    söz elbiseleri söz kıyafetleri 2011 elbiseleri 2011 elbise modelleri abimin düğününde ne giysem
    Baharın yaklaşması düğün, nişan, kına, tatlı, söz gibi birçok güzel faaliyetleri de beraberinde getiriyor... kuzenimin düğününde ne giysem... arkadaşın kınasına hala hazır değilim diyorsanız size birkaç abiye modeli sunuyorum...:)

2. Young bride

Young bride Banned

Çok şıklar emeğine sağlık

En güzel söz ve nişan günü elbiseleri geldii konusuna benzer içeriklerimiz
  1. muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri

kına elbiseleri kına elbisesi kina elbiseleri elbise modelleri elbisesi modelleri
  2. Kabarık nişan elbiseleri

kabarık nişan elbiseleri nişan elbiseleri kabarik nisan kabarık kıyafetleri nisan
  3. 2010 söz,nişan ve kına elbiseleri

nişan kıyafetleri 2010 nisan elbiseleri 2010 nişan elbiseleri kına kıyafetleri modelleri Günümüzde söz ve nişan gibi merasimlerde sadelikten gidilme taraftarı olunsada buna karşın salonlarda yapılan nişan ve kına merasimlerinde giymek için tam bir nişan abiyesini tercih edenlerde var tabi şimdi vereceğim modeller bu tarz.Özellikle çok alımlı gösterişli modelleri tercih edenlere göre :)
  4. Sevgililer Günü Elbiseleri

Sevgiliniz/Eşinizle sevgililer günü için güzel bir gün veya akşam geçirmeyi planlamış meleklere.Bizlerden güzel fikir olacak şık elbiseler.:tik:
  5. ßeLeN'den özel balo , koktail, nişan elbiseleri

nişan elbiseleri nisan elbiseleri 2011 nişan kıyafetleri 2011 elbise modelleri Her kadın şık olmak ister ! Koktail, davet, nişan.. herşey her türlü davette kullanabileceğiniz elbiseler .. mesela 1. ve 2. resimdeki elbiseler benim favorim Melekler.. Kendi nişanımda olmazsa olmaz modellerim .. ne kadar güzel ya renge modele bak.. Allahım bayıldım buna bayıldım .. Bu Pasime..muck. çok...
  6. Yonja Moda'dan Nişan Elbiseleri

nişan elbiseleri nişanlık, abiye, gece elbisesi, modelleri, çeşitleri, kabarık nişanlık modellerini buradan bulabilirsiniz Yonca Moda ayrıcalığı ile nişan elbisesi modellerine bakalım.
  7. kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

Kızlar az öncede konu açmıştım kocama doğum günü mesajları için yada hediye vs diye düşündüm de en iyisi kocama en güzel doğum günü hediyesi güzel bir mesaj olacak diye düşünüyorum. Bunu telefondan yapmayacam ama güzel bir yemek ve bir şeyin içinde güzel bir mesaj yazacam bence süper olcak. Ta işte ne yazacağım bana mesaj gönderir misiniz yazar mısınız. Hadi öptüm sizleri kocaman mucux
  8. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  9. 2014 Kabarık Prenses Nişan Elbiseleri

2014 nişan elbise modelleri, 2014 kabarık nişan elbiseleri, 2014 kabarık nişan elbise modelleri Evlilikten önceki ilk adım olan nişan merasimini eğer teferruatlı bir şekil de törenli ve kalabalık düşünüyorsanız böylesi önemli günde giyeceğiniz nişan elbisesi de gösterişli olması gerekiyor. 2014 yılının en güzel kabarık prenses nişan elbise modellerinden seçtiğimiz örneklerle Melekler...
  10. Tesettür Kabarık Nişan Elbiseleri 2015

tesettür kabarık nişanlık modelleri, tesettür nişan elbiseleri 2015, tesettür nişanlık tasarımları, tesettür nişan elbisesi modelleri Milli kültürümüz de yer alan ve evlilik öncesi düğüne kadar gerçekleşen aşamalardan biride nişan merasimidir. Nişan merasimi bir nevi çiftlerin kendi aralarında evlilik sözünün tescillenmesi anlamına da geliyor. Bağlılığın resmiyete dönüştüğü nişan merasimi...

Sayfayı Paylaş