gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En güzel tekerlemeler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bana en güzel tekerlemeler e örnekler vermeniz mümkün mü tekerleme arıyorum teşekkür ediyorum sağolun.

En güzel tekerlemeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekerlemelerin çocuğa etkisi

Tekerlemelerin çocuğa etkisi

sağlıkla ilgili tekerlemeler mektup ile ilgili tekerleme mektupla tekerleme mektup ile tekerlemeler mektupla Tekerleme,fıkra gibi öğelerin çocuğun ruhsal,kültürel gelişimine büyük katkısı olduğu açıklandı. Özellikle tekerlemelerin çocuğun dil gelişiminde ve yaratıcılığında büyük yeri olduğu saptandı. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr....
  2. aşkların en güzeline.. en eşsizine...

aşkların en güzeline.. en eşsizine...

Eşsiz bir aşkı yaşıyorum seninle… Kimseye benzemedi bizim aşkımız, bizim sevdamız… Ne anlatmaya yetti kelimeler seni, ne de aşkımı tarif edebildi… Yazılmış bir AŞK’tı Bizimkisi… Ölesiye tutkulu, erişilmez duygularla dolu… Kaderimiz birdi… Gün geldi, yolumuz birleşti… Gelişinle yakaladım mutluluğu… Seninle öğrendim, gördüm AŞK’ın Zorunu… SEVİYORUM SENİ, her defasında daha delice. Her seni...
  3. Kolay tekerlemeler

Kolay tekerlemeler

kolay tekerlemeler en kolay tekerlemeler kolay tekerlemeler, kısa, komik, örnekleri burada arkadaşlar. Bazı tekerlemeler vardır söylerken diliniz resmen dolanır :D Dün bunu yaşadım bende:D:D Kardeşimle tekerleme yarışına girdik ve ne yazık ki o kazandı :D Benim puanımı düşüren "Bu bahçe başka bahçe, şu bahçe başka bahçe" tekerleme oldu:D Dilim bir türlü dönmedi, akşama kadar...
  4. Okul Öncesi çocuk tekerlemeleri

Okul Öncesi çocuk tekerlemeleri

Okul Öncesi Eğitim Tekerlemeleri anasınıfı Tekerlemeleri LEYLEK Leylek leylek havada, Yumurtası tavada, Gel bizim hayata, Hayat kapısı kilitli, Leyleğin başı bitli. DEDE Altı kere altı otuz altı Dedemin sakalı yolda kaldı Sakalını aldı dereye attı Dedem sakalsız kaldı ÖRDEK Çık çıkalım Çayıra Yem verelim Ördeğe Ördek yemi yemeden Ciyak miyak Demeden Aldım baktım Kimi çıkardım KOMŞU Komşu...
  5. EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

sokratese ait sözler,en anlamlı sokrates sözleri,ünlü düşünür sokrates sözleri,sokrates aşk sözleri,ünlü filozof sokrates sözleri,sokrates sözleri hakkında bilgiler Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan önce kendisinden başlamalıdır. Bilgi ruhun gıdasıdır. Bir insanın onsuz yapabileceği ne kadar çok şey vardır. Bir yargıç, iyi niyetle dinlemeli, akıllıca karşılık vermeli, sağlıklı...

Sayfayı Paylaş