gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Etkileyici Teklif Mesajları Teklif Etme Sözleri

Ona çıkma mı teklif etmek istiyor sunuz? Ya da siz çıkıyorsunuz ama evlenme mi teklif etmek istiyor sunuz? O halde biz bu konuda size yardımcı olalım ve size en etkileyici teklif sözlerini sunalım. İsterseniz evlilik olarak değiştirebilirsiniz :)

Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?

Bulutların maviliğini ellerine,yıldızların parlaklığını gözlerine, Sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?

Kader çizgimsin avuçlarımda, sen okyanuslar ötesi, tuzlu suların gökkuşağı keşfedilmemiş bir ada’nın çiçeğisin

Beni tanımazsın ben uzaklardan gelen yabancıyım seni tanımaya geldim bana kapını açar mısın?

Seni görünce kalbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni seviyorum benimle çıkarmısın Sevgilim..

Sana bakamıyorum sana söyleyemiyorum sana dayanamıyorum seni seviyorum ama diyemiyorum çünkü utanıyorum!

bir ömrü benimle olabilmen her saniye aklında kalabilmem hep beni sevmen herşeye gögüs germen mümkün mü acaba sevgilim?

Aşkimsin sevdamsin kalbimdeki parçamsin benimle çıkarmisin?

Atesim degil kulum olurmusun denizim degil dalgam olurmusun ilk Aşkim degilsin affet ama son Aşkim olurmusun

Ya teklifimi kabul edersin ya da peşinde koşarken yırtığım ayakkabıların paralarını ödersin…

Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorumki istersen arkadaş olalım senlen

HASRETLE ACAN BIR GUL GIBI BIR INSANIN OZLEMLERI OLMALI, OZLEMLE ACAN GUL GIBI BIR INSANIN BIRTANESI OLMALI, BENIM BIRTANEM OLURMUSUN?

DUNYA OLSAM, GUNESIM OLURMUSUN? GOKYUZU OLSAM, MAVI RENGIM OLURMUSUN? DENIZ OLSAM DALGALARIM OLURMUSUN? BIR BEDEN OLSAM, CANIM OLURMUSUN? BIR CAN OLSAM, HAYATIM OLURMUSUN?

GUNLERCE DUSUNDUM, BIR TURLU ACILMA FIRSATI BULAMADIM SANA, DEMEKKI KISMET BUGUNEYMIS, ILK VE SON ASKIM OLMAYA NE DERSIN

KOCAMAN ZEYTIN GOZLERI, YANAGINDA GAMZESI, MINICIK SEVGI DOLU ELLERI, BIR KIZIMIZ OLSAYDI KESKE DESEYDIM AYNI ANNESI!

2. han batu

han batu Forum Okuru

benim prensesim olur musun ?

3. delisa

delisa Forum Okuru

ölene kadar dır dır ederek hayatımı içine edermisin :puha:iyyy:kedi:

4. delisa yıldırım

delisa yıldırım Forum Okuru

sen benim doğan güneşimsin benimle evlenirmisin ??????

5. Mert Köse

Mert Köse Forum Okuru

Eğer Bir Kız Senin Sınıf Arkadaşın İse Ve O Erkek o Kızı Çok Seviyorsa Fakat Kız Bunu Bilmiyor İse Erkek Kıza Nasıl Açılmalıdır ?

6. Iyi dinle :)

Iyi dinle :) Forum Okuru

BaK kardeşim madem o kadar çok seviyorsun zaten beklemen hata senin en büyük Şansın aynı sınıfta olman kendini daha kolay ifade etme Şansın var şunu yap şunu yap demicem uygun bi anda uygun zamanda bu zamana kadar ne biriktiyse içinde söyle hepsini belki o gün cevap vermicek ama artık sende onun dusuncelerinin arasına girmis olacaksın geriside ona kalmış :)))

En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  2. etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler etkileyici güzel mesajlar "Etkileyici ve oldfukça güze sözler arıyorum" diyen tüm misafirlerimiz için ve sözleriyle etkilemek isteyen tüm melek'lerimiz için, bu yazımızda en güzel ve en etkileyici söz ve mesajları paylaşıyoruz arkadaşlar. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima...
  3. En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana teklif sözlerini yazın
  4. En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları Aşk, çoğunlukta acı ve gözyaşı getirsede insana, bazen hüzünlerin yanı sıra büyük mutluluklar ve unutulmaz anlarda yaşatır. Aşka dair yazılmış yazılarda hep acı var olsada, o yaşanan acıların birde yok olduğu anlar vardır aslında... Evlilik teklifi anları... Meleklermekani.com olarak, bütün aşıkların,...
  5. Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları

Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları

etkileyici sonbahar mesajları en güzel sonbahar mesajları İnsan her gün aynı ruh haliyle olmuyor ne yazık ki... Kimi gün, bir çocuk gibi mutlu olmak istiyor ve belkide gerçekten de öyle mutlu oluyor. Kimi zamanda nedensiz bir şekilde kendini mutsuz hissediyor ve hüzünlü olmak istiyor. İŞte o hüzün günleri için, biz de sizlere en güzel sonbahar mesajları sunuyoruz Melek'ler. SANA...

Sayfayı Paylaş