gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en iyi bayan parfümü markası 2013

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar ben kız arkadaşıma sevgililer gününde parfüm almayı düşünüyorum ama bu konuda herhangi bir bilgim yada fikrim yok sizce bayanların sevdiği kokular neler hangi parfümü alabilirim bana fikir verirmisiniz

en iyi bayan parfümü markası 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi 10 Bayan Parfümü

En İyi 10 Bayan Parfümü

en iyi 10 parfüm en iyi 10 kadın parfümü absolut parfüm absolute ünlü bayan parfümleri Kızlar şimdi size bayanlar için en iyi 10 parfümün ismini veriyorum...Eğer parfümünüzden sıkıldıysanız ve değişiklik istiyorsanız denemekte fayda var diye düşünüyorum :parfum: 1- Alexander McQueen'den My Queen İşte gittikleri her yerde seksi bir iz bırakmak isteyenlerin parfümü... Baskın olarak...
  2. en iyi mikser markası

en iyi mikser markası

en iyi mikser en iyi mikser markası en iyi mikser markası, fiyatları, fiyatı, özellikleri, kullanıcı yorumları burada arkadaşlar. Melek'ler, kullandığınız mikserin markasını ve özelliklerini yazarsanız, benim gibi mikser alacakalra yardımcı olmuş olursunuz :) Sizin kullandığınız mikser hangi marka, özellikleri nelerdir ve fiyatı ne kadardır? Şimdiden tşk ederim:)
  3. En İyi Keman Markası

En İyi Keman Markası

En İyi Keman Markası hangisidir? arkadaşlar keman alacağım ve keman derslerine başlayacağım ama hangi marka keman almam lazım bilmiyorum
  4. En iyi Laptop Markası

En iyi Laptop Markası

En iyi Laptop Markası hangisi En iyi Laptop Markaları Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlerden En iyi Laptop Markası önerileriniz için anketimize oy vermenizi rica ediyor ve katkuıda bulunmanızı istiyoruz :)
  5. 2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

en iyi cep telefonu markası en iyi cep telefonu 2013 Sevgili melekler, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini alan cep telefonları, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte korkunç bir hızda üretilmeye devam ediyor. Sürekli yenilenen modellere eklenen ilginç özellikleriyle hepimizi şaşkına çeviren cep telefonu markaları içinden satın alırken seçim yapmak da hayli zor...

Sayfayı Paylaş