gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 yılbaşı hediye önerileri, 2014 yılbaşı hediyeleri, 2014 yılbaşı hediye seçenekleri Bizde özel günler hiç bitmez yanılıyormuyum:D:D Doğum günü, sevgililer günü evlilik yıldönümleri v.s derken şimdide sayılı günlerin kaldığı 2014 yılbaşı günü geldi çattı. Şimdiden kız arkadaşınıza sevgilinize ne hediye alsam diye düşünüyorsanız sizler için bir takım hediye önerilerimiz olacak.

Öncelikle kız arkadaşınızın nelerden hoşlandığını ilk hediye seçenekleri olarak düşünebilirsiniz. Aslında şanslısınız çünkü bayanlara hediye seçenekleri bir hayli fazla...Özel günlerin kurtarıcısı klasik bir hediye seçeneği olan parfümle başlamak istiyorum. Her bayan mutlaka parfüm kullanıyordur. Ona sürekli kullandığı bir kokuyu yada sizin seçtiğiniz özel bir parfümü hediye edebilirsiniz. Giyimden aksesuara ve kozmetiğe kadar çok geniş bir hediye seçenekleri sizi bekliyor. Eğer çok yakınınız sa mutlaka neye ihtiyacı olduğunu da biliyorsunuzdur. Şık bir kıyafet, soğuk günler için kazak, atkı, bere kaban yada çizme v.s hediyeleride düşünebilirsiniz.
    Bunların klasik hediye olacağını düşünüyorsanız piyasada kişiye özel ismi yazılı çok özel hediye seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Melekler Mekanı.Com olarak şimdiden tüm üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin 2014 yeniyıllarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dileriz.

hediye secenekleri (1).jpg hediye secenekleri (2).jpg hediye.jpg

Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam Lütfen bu konuda bana yardım edin siz geçmişte ne hediye aldınız siz olsanız ne alırdınız? Sevgilime Ne Hediye Alsam hadi bekliyorum önerileri:)
  2. yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

Yılbaşında sevgilimi dışarı çıkaracağım ve opna şık bir hediye almak istiyorum ama ne alacağım bilemedim. Yine mi parfüm ? Değişik fikri olan var mı acaba ?
  3. Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar, yılbaşı için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Daha önce ona yılbaşı kutlaması istemediğimi söyledim ama sürpriz yapacam ve hediye alacam ne alsam acaba, fikir verin bana ne olur :D
  4. Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

erkekler için hediye önerileri, erkekler için hediye tavsiyeleri, erkekler için yılbaşı hediye önerileri Bayanlar için bir erkeğe hediye almak en zor kararlardan biridir. Görünüşte erkekler için çok fazla hediye seçenekleri yok gibi görünsede günümüz de farklı firmalar özellikle kişiye özel hediye seçenekleri ile birçok alternatif öneriler sunuyorlar. Öncelikle hediye almayı düşündüğünüz...
  5. Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

yılbaşı hediyeleri, yılbaşı hediye seçenekleri, yıbaşında kocama ne alsam, yılbaşıma eşime ne alsam, yılbaşında sevgiliye alınacak hediyeler, yılbaşı hediye önerileri Yeni bir yıla girmemize sayılı günler kala birçok kişiyi yılbaşında sevdikleri için hediye alma telaşısardı. Özel günler de alınacak hadiyeler kişilere göre değişik seçenekler gösterir. Hediyeyi alacağınız kişinin sizin için...

Sayfayı Paylaş