gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

En iyi gebelik testi hangisidir?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

gebelik testi nedir,gebelik testi fiyatları,en erken gebelik testi,adet gecikmeden yapılan gebelik testi,fortel erken gebelik testi hakkında bilgiler
    F.jpg

Kullandığınız gebelik testleri var mı? Ne zaman kullandınız ve doğru sonuç verdi mi? Sizce en doğru sonucu veren gebelik testi hangi marka?

Dünyada 30 yılı aşkın süredir yüksek teknolojiyle erken ve hassas teşhis testleri üreten Biomerica Inc.’in ürettiği Fortel, gebelik hormonunun (hCG) yükselmeye başladığı ilk 2-3 gün gibi erken dönemde ve diğer testlerden yüzde 50 daha erken tespit etmek üzere dizayn edilmiş.

Hamile olup olunmadığı sorusuna kısa sürede cevap veren ve günün her saati sadece 5 dakikada idrar akışına tutularak uygulanabilen test, kullanım kolaylığı nedeniyle de tercih ediliyor.

Fortel Erken Gebelik Testi
    Fortel ultra hassas erken gebelik testi, adet gecikmesini beklemeden , 5-7 gün önce, evde kolayca uygulayabileceğiniz, güvenilir bir testtir.
    LÜTFEN TESTİ UYGULAMADAN
    • Folyo üzerinde belirtilen son kullanma tarihinden sonra testi kullanmayınız.
    • Kuru bir yerde 4-30 o C arasında saklanmalıdır. Ayrıca kullanmak için açmadan önce folyo oda sıcaklığında olmalıdır.
    • Dondurmayınız.
    • Çocukların erişebileceği yerlerden uzakta tutunuz.
    • Test yanlızca invitro(vücut dışı) kullanım içindir. Vücut içine alınmaz.
    • Testi uygulamaya hazır oluncaya dek açmayınız.

Uygulama
    1. Testi koruyucu folyodan çıkarın.
    2. Test cihazının plastik başlığını çıkarın.Test cihazı emici uçtan tutulmamalıdır.
    3. Emici çubuğu direkt akan idrarınıza en az 10 saniye, çubuk tamamen ıslanıncaya kadar tutun. Kontrol ve test penceresine ya da plastik gövdeye idrar bulaştırmayınız. (Testi akan idrara tutmak yerine, bir kaba idrar alıp, idrar kabına daldırarak da uygulayabilirsiniz)
    4. Testi akan idrarınıza yeterince tuttuktan sonra, emici çubuğun üzerine plastik başlığı yeniden takın ve testi düz bir zemine test ve kontrol pencereleri üste gelecek şekilde bırakın ve bekleyin
    5. 5 dakikanın sonunda sonucu okuyun.10 dakikadan sonra oluşan test sonucunu dikkate almayın.
    GEBELİK TESTİ FİYATLARI MARKADAN MARKAYA DEĞİŞİYOR

En iyi gebelik testi hangisidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi Üniversitemiz Hangisi?

En İyi Üniversitemiz Hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi üniversite hangisi? Lütfen en fazla iki seçenek işaretleyin kızlar....
  2. En iyi Blender hangisi

En iyi Blender hangisi

blender tavsiye en iyi blender en iyi hangisi en iyi blender hangisi, markası, markaları, kullanımı, 2011, fiyat, fiyatları, özellikleri, önerileri, tavisyeleri burada arkadaşlar. Kıng blender kullanıyorduk ama ne yazık ki bozuldu:) Yaşlanmışda olabilir bilmiyorum :) Bildiğim tek şey blenderimizi yenilemenin vakti geldi Melek'ler:) Yeni bir blender almadan önce, sizlerin kullandığı...
  3. Hangi gebelik testi iyi

Hangi gebelik testi iyi

Kızlar adetimin üzerinden 10 gün geçti ellerim titriyor ve ben gebelik testi yaptırmak istiyorum da acaba hangi gebelik testi daha iyi hangisini tavsiye ediyorsunuz. Hadi çabuk lütfen eşime başım ağrıyor dedim eczane dedim bu saatte mi dedi :D:D Olursa ne süpriz olur ama yaaaaa offffffffffff çabuk yazın lütfeeeeeeeeeeeeen
  4. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  5. en iyi maskara hangisi

en iyi maskara hangisi

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş