gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En İyi Göz çevresi Kremi Hangisidir

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En İyi Göz Kremi En İyi Göz Kremi Hangisidir

Yaşlanmaya daha çabuk meyilli olan göz altı ve göz çevremizin bakımı vbe genç kalması için, sizlere ve tüm güzelliğine düşkün olup, genç kalmak isteyen misafirlerimiz için en iyi göçz çevresi kremleri hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'ler.

Yorgunluğu ve ilerleyen yaşı ilk ele veren gözlerimiz için en iyi bakım ürünleri

Göz çevresi bakımında en önemli unsur nemdir. Sonuçta ince çizgiler ve kırışıklıklar o bölgede yaşanan nem kaybının uzun vadede ortaya çıkan sonuçlarıdır. Gözaltı morlukları da damarların genişlemesi, gözaltı derisinde meydana gelen pigment artışıyla oluşuyor. Göz bakımı kremleri bu şikayetlerimize çare oluyor. Düzenli (her gün ve belirtildiği zamanlarda) ve doğru şekilde (parmak uçlarıyla, narin bir şekilde) uygulandığında göz çevresinde hem hissedilir hem de ‘gözle’ görülür sonuçlar alabilirsiniz…

Piyasadaki en iyi göz çevresi bakım kremlerinden bazıları

Estee Lauder Advanced Night Repair / Geliştirilmiş Göz İçin Onarıcı İyileştirici Kompleks

Clinique All About Eyes Rich / Gözler Hakkında Her Şey (Zengin Formül)

Dermalogica Multivitamin Power Firm / Multivitaminli Güçlü Sıkılaştırıcı

Clinique All About Eyes Rich / Gözler Hakkında Her Şey (Zengin Formül)

The Body Shop Vitamin C Eye Reviver / C vitaminli göz

Korres Yellow Hibiscus Eye Serum Against Puffiness and Dark circles /

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bunlardan en iyisi hangisi ***** hahaha ve en ucuz olanı :D:D

3. buyukanne

buyukanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben su an 41 yasindayim yagli bir cilde sahibim goz cevremde problemler basladi bunlardan en iyisi hangisi sizce hangisini kullanmaliyim

En İyi Göz çevresi Kremi Hangisidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi Üniversitemiz Hangisi?

En İyi Üniversitemiz Hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi üniversite hangisi? Lütfen en fazla iki seçenek işaretleyin kızlar....
  2. Hydropeptide Göz Çevresi Kremi ve Kirpik Besleyici Krem

Hydropeptide Göz Çevresi Kremi ve Kirpik Besleyici Krem

hydropeptide, göz çevresi kremi, kirpik besleyici krem, cilt bakımı, ürünler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir dermatoloğa danışmadan hiç bir ürünü kullanmamanız konusunda ki uyarımızı yaptıktan sonra ürün tanıtımına geçiyorum.. Göz çevresi kremi %97 daha parlak İçeriğindeki peptidler, K vitamini, kuvvetli antioksidanlar, bitkisel ekstreler, inci tozu...
  3. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  4. En İyi Göz Kremi Hangisi

En İyi Göz Kremi Hangisi

En İyi Göz Kremi Hangisi ? Kızlar lütfen bana kendi kullandığınız yada önerdiğiniz bir göz kremi yazın kırışıklıklarım başladı gibi :S
  5. Göz Çevresi Kremi Kullanırken Yapılan Yanlışlar

Göz Çevresi Kremi Kullanırken Yapılan Yanlışlar

Bu konu; göz çevresi kremi kullanırken yapılan yanlışlar ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanlar için cilt bakımı atlanmaması gereken ayrıntılardan biridir. Vücudun çok güneş gören ve her türlü hava koşullarıyla karşılaşan kısmı olan cildimiz doğru bakım uygulanmadığı ve temizliğe dikkat edilmediği takdirde erkenden yaşlanır ve solgun bir görünüme ulaşır. Cildimizin en...

Sayfayı Paylaş