gebe
  1. Purpleshine

Purpleshine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

En iyi kozmetik markaları..

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında Purpleshine tarafından paylaşıldı.

en iyi kozmetik markaları clip_image002.jpg Sevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri satılıyor. Yetkiliye bir rimel almak istediğimi söyledim ben genellikle clinique, max factor, loreal Paris ürünlerini kullanırım. Clinique maskarasını ve allığını satın aldım. Tam kasaya gidiyordum ki yetkili kişi arkamdan geldi ve parfümlerde % 50 indirim olduğunu söyledi bende bir bakayım diye gittim bakmakla kalsaydım keşke 2 parfüm artı bir deodorant aldım.:D Loreal paristende bir fuşya rengi ruj aldım. Nasıl oldu bilmiyorum ama hepsini aldım. Oysaki sadece maskara ve allık almak için girmiştim. Neyse şimdi bu ürünlerden çok memnunum özellikle clinique. %100 bitkisel olup kalıntı, topaklanma yapmıyor. Çok memnun kaldım. Sizlere önerebileceğim en güzel maskara clinique. Deneyin meleklerim hiç pişman olmayacaksınız.. Editörünüz Büşra’dan Sevgilerimle..

Ekli Dosyalar:

• df.jpg
      df.jpg
      Boyut:
      15,8 KB
      Okunma:
      0
  2. gokce12

gokce12 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    declare , vedusa , blue ocean bence bunlarıda bir araştırın
    - - - Updated - - -

declare , vedusa , blue ocean bence bunlarıda bir araştırın

En iyi kozmetik markaları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

ünlülerin makyajı ünlülerin kozmetik ürünleri ünlülerin makyaj stilleri önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere ünlülerin güzellik sırları hakkında bilgiler aktarmıştık ve güzellik tüyoları bilgilerinin yanı sıra bir de ünlülerin saç bakım sırları hakkında önerilerde bulunmuştuk. Şimdi ise ünlülerin kullandığı kozmetik markaları hakkında bilgiler...
  2. 2012 en iyi adsl modem markaları

2012 en iyi adsl modem markaları

En İyi Adsl Modem hangisi En iyi adsl modem 2012 Modeminden şikayetçi olanlar için yılın en iyi ve en çok kullanılan ve müşteri memnuniyetinde her daim birinci sırada oaln en iyi adsl modem markalarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. En iyi adsl modem markaları şu şekildedir: 1. - Linksys WAG54G 2. - U.S.Robotics USR9105 3. - Zyxel Prestige 650HW 4. - Asus SL6000 5. - Alcatel...
  3. En İyi Güneş Kremi Markaları ve Ürünleri

En İyi Güneş Kremi Markaları ve Ürünleri

en iyi güneş kremi markaları en iyi güneş kremi Sezonun en şık mayoları ve bikinilerini giyip plajlarda salınmanıza az kaldı melekler :) Havalar ısınıyor. Eğer yaz alışverişine çıkmadıysanız size hemen tavsiye edebileceğimiz güneş krem ürünlerini sıralamak istiyoruz. Güneşin zararlı etkilerini engelleyen bu ürünlerden birini satın almadan sakın tatile çıkmayın diyoruz ve en iyi güneş kremi...
  4. En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

Bu sayfa, En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinler başta olmak üzere son derece sulugözlü olan kadınlar maskara kullanırken mutlaka seçimlerini suya dayanıklı olanlardan yana kullanmalıdırlar. Zira yüzde akmış maskara kadar berbat bir görüntü daha olamaz diye düşünüyoruz. Bu sebeple sizlerle en iyi suya dayanıklı maskara...
  5. en iyi kombi hangi marka

en iyi kombi hangi marka

sizce en iyi kombi hangisi sizler hangi markanın kombisini kullanıyorsunuz olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarına göre bende hangi kombiyi alacağıma karar verecem

Sayfayı Paylaş