gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en iyi maskara hangisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    flormarın maskaralarını beğeniorummm

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ben max factor kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim:)

4. hanimefendi

hanimefendi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avondan superSHOCK mascara tavsiye ederim. fırçası sayesinde oldukça uzun ve dolgun kirpik görünümü yaratıyor.

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

max foxtor ben aldım ama cok yogun degıldı az da kıvırıyor ben maybelline begenıyorum mor rengı :D:D ama buda cok durunca akıyor ama cok degıl az akıyo ama ben memnunum

en iyi maskara hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi komedyen hangisi?

En iyi komedyen hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi komedyen hangisi?
  2. En İyi Üniversitemiz Hangisi?

En İyi Üniversitemiz Hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi üniversite hangisi? Lütfen en fazla iki seçenek işaretleyin kızlar....
  3. En iyi Blender hangisi

En iyi Blender hangisi

blender tavsiye en iyi blender en iyi hangisi en iyi blender hangisi, markası, markaları, kullanımı, 2011, fiyat, fiyatları, özellikleri, önerileri, tavisyeleri burada arkadaşlar. Kıng blender kullanıyorduk ama ne yazık ki bozuldu:) Yaşlanmışda olabilir bilmiyorum :) Bildiğim tek şey blenderimizi yenilemenin vakti geldi Melek'ler:) Yeni bir blender almadan önce, sizlerin kullandığı...
  4. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  5. En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

Bu sayfa, En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinler başta olmak üzere son derece sulugözlü olan kadınlar maskara kullanırken mutlaka seçimlerini suya dayanıklı olanlardan yana kullanmalıdırlar. Zira yüzde akmış maskara kadar berbat bir görüntü daha olamaz diye düşünüyoruz. Bu sebeple sizlerle en iyi suya dayanıklı maskara...

Sayfayı Paylaş