gebe
  1. adleys

adleys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

en kolay saç uzatma yöntemi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında adleys tarafından paylaşıldı.

kolay saç uzatma yöntemleri fotoshopla saç uzatma en kolay yöntemleri basit uzatmak için yöntemler merhaba arkadaşlar...bazı kızlar uzun saçlara bayılır (mesela ben)....ben uzun saçı seviyorum ama kıvırcık olduğu için ne kadar uzatsamda kısa görünüyor... bende sizinle kolay bir yöntemi paylaşmak istedim... ÇAMTEREBENTİN YAĞI....ben kullanıyorum ve gerçekten 1 ayda uzadığını farkettim..üstelik sadece saçları uzatmakla kalmıyor,dökülmesine de engel oluyor...kullanımı gayet rahat...şampuanınıza 1 kapak çamterebentin yağı dökün...sonra normal saç yıkar gibi yıkayın..tek olumsuz yanı biraz kötü kokuyor ama yeşillik kokusunu sevenler için sorun olacağını sanmıyorum...düzenli kullanılırsa etkisi daha kısa sürede görülür...paylaşmak istedim.herkese selam :oppucuk:

Arzu 18 ve s_hoca bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım bende kesinlikle kullanmaya baslıycam gerci en uzun katım belimde ama amac önlerinide uzun yapmak :)

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

peri kızı

peki nerde satılıyo o yağ

4. emyy

emyy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendee saçları uzunn sevenlerdenim ama maleseff benimkilerde geç uzayanlardann . En kısa zamanda deniycemmm adleys tşklerr :)

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ooo canım hoşgeldin aramıza sen baya faydalı olcan bakıyorumda bizlere gelir gelmez faydalı bilgi tşk ederim canım ...

Arzu 18 bunu beğendi.
  6. adleys

adleys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim...bu yağ baharatçılarda felan kısaca her yerde bulabilirsiniz...hemde tereddüt etmeden... :))

7. $aFak KaRanLık

$aFak KaRanLık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aktarlarda satılıyo ama tam tersi saçı döküyorr kurutuyorrr diplerinden saç dökülyor saçları kuru olanlar bnce denemeyin ama gerçekten uzatıyoooo hemdee fark edilcek derecede

en kolay saç uzatma yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en kolay frech yöntemi

en kolay frech yöntemi

Bilenler vardır ama bilmeyenler için anlatayım dedim. :) Tırnağınıza bi kat rakı beyazı sürüyorsunuz. İyice kurumasını bekliyorsunuz. Daha sonra tırnağınızının ucunu açık bırakacak şekilde bant yapıştırıp koyu beyaz ojenizi sürüyorsunuz ucuna ve bantları çıkarıyorsunuz. Kuruduktan sonra çıkarsanız daha iyi olur. Ve uçlarınızdan kuruduktan sonra bir kat daha rakı beyazı oldu bitti işte....
  2. hafızayı güçlendiren en kolay 7 yöntem

hafızayı güçlendiren en kolay 7 yöntem

Genclerin de yaslilarin da en buyuk sorunu zaman zaman hafiza kaybi yasamak. Unutkanlik, artik gunumuz insaninin birinci sorunu haline geldi. Endiselenmeye gerek yok. Cok basit 7 yontemle unutkanliga “Dur” diyebilirsiniz. Unutkanlik, genel olarak yaslilik hastaligi olarak goruluyor. Oysa gercek hic oyle degil. Artik 7’den 70’e herkes zor yasam kosullari altinda unutkanlik yasiyor. Bir anda...
  3. Doğal yöntemlerle kirpik uzatma

Doğal yöntemlerle kirpik uzatma

kirpik uzatma doğal kirpik uzatma yöntemleri doğal yöntemlerle uzatmak için yöntemler Kirpiklerinizin kısalığından şikayet ediyorsanız sizler için Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu bitkisel doğal yollarla kirpiklerinizi uzatmanız için gereken malzemeleri ve formülü veriyorum Malzemeler: Bir çorba kaşığı badem yağı bir tatlı kaşığı buğday özü yağı bir tatlı kaşığı soya yağı 3'er tane...
  4. Saç uzatma yöntemleri

Saç uzatma yöntemleri

saç uzatma teknikleri hızlı saç uzatma, hızlı saç uzatma yöntemleri, çabuk saç uzatma formülleri, çabuk saç uzatma teknikleri, saç uzatma, saç uzatmanın yolları, saç uzatan bitkiler, saç uzatma yolları, Saçlarını kestiren her kadın, bir an önce saçları uzasın ister. Saçların uzaması için, gerekli zamanı beklemek mi lazımdır peki? Elbette ki hayır Melek'ler:) Bir takım doğal yollar sayesinde...
  5. Hızlı Saç Uzatma Kürü

Hızlı Saç Uzatma Kürü

hızlı saç uzatma,saçlr en hızlı nasıl uzar,hızlı saç uzatma kürü,en iyi saç uzatma kürü,en etkili saç uzatma yolları, Saçlarını uzatmak isteyen bayanlar, bitkisel bazı kürler sayesinde saçlarını uzatıyorlar. Normal vede sağlıklı bir saç ayda 2-2,5 cm uzayabiliyor. Bu kürler sayesinde bu uzama hızında artış gözlemlemeniz mümkündür. Saç Uzatan Kür Lavanta Kürü Lavanta kürü hazırlamak için...

Sayfayı Paylaş