en kolay saç uzatma yöntemi

adleys

Yeni Üye
Üye
en kolay saç uzatma yöntemi
kolay saç uzatma yöntemleri fotoshopla saç uzatma en kolay yöntemleri basit uzatmak için yöntemler
merhaba arkadaşlar...bazı kızlar uzun saçlara bayılır (mesela ben)....ben uzun saçı seviyorum ama kıvırcık olduğu için ne kadar uzatsamda kısa görünüyor...
bende sizinle kolay bir yöntemi paylaşmak istedim... ÇAMTEREBENTİN YAĞI....ben kullanıyorum ve gerçekten 1 ayda uzadığını farkettim..üstelik sadece saçları uzatmakla kalmıyor,dökülmesine de engel oluyor...kullanımı gayet rahat...şampuanınıza 1 kapak çamterebentin yağı dökün...sonra normal saç yıkar gibi yıkayın..tek olumsuz yanı biraz kötü kokuyor ama yeşillik kokusunu sevenler için sorun olacağını sanmıyorum...düzenli kullanılırsa etkisi daha kısa sürede görülür...paylaşmak istedim.herkese selam :oppucuk:

çok sağol canım bende kesinlikle kullanmaya baslıycam gerci en uzun katım belimde ama amac önlerinide uzun yapmak :)

peri kızı

peki nerde satılıyo o yağ

bendee saçları uzunn sevenlerdenim ama maleseff benimkilerde geç uzayanlardann . En kısa zamanda deniycemmm adleys tşklerr :)

aktarlarda satılıyo ama tam tersi saçı döküyorr kurutuyorrr diplerinden saç dökülyor saçları kuru olanlar bnce denemeyin ama gerçekten uzatıyoooo hemdee fark edilcek derecede

Geri