gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

En Komik ve İlginç Gelin Arabası Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gelin arabası sözleri evlilik sözleri komik evlilik sözleri

Havaların ısınması ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte evlenen kişilerin sayısında da hızla artış olmaya başladı. Malum özel günlerin en çok tercih edildiği ayları yaşıyoruz. Eğer sizde önümüzde ki günler de evlilik planları yapıyorsanız ve gelin arabasına yazdırmak için ilginç ve bir o kadar komik sözler arıyorsanız sizlere fikir olacak komik evlilik sözlerini paylaşıyor, şimdiden evlenecek çiftlere sonsuz mutluluklar diliyoruz.

Gelin Arabası ön plaka:evleniyoruz

Gelin Arabası arka plaka: oldu da bitti maşallah

Gelin Arabası ön plaka:evlenmiyoruz

Gelin Arabası arka plaka:evlendiriliyoruz

Gelin Arabası arka plaka:dostlar sağolsun

Gelin Arabası arka plaka:şaka yapıyosunuz

Gelin Arabası ön plaka:Evleniyoruz

Gelin Arabası Arka Plaka:Evlenmez olaydık

Gelin Arabası Ön plaka:evleniyoruz

Gelin Arabası arka plaka:rahmetliyi iyi bilirdik

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Biskrem li olani cok begendim gayet yaratici :D:D

En Komik ve İlginç Gelin Arabası Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve komik yasaklar

ilginç ve komik yasaklar

komik yasaklar yasaklarla ilgili sözler 1-California'da kedi ve köpeklerin izinsiz yemeğe çıkmaları yasaklanmıştır. 2-Florida'da bekar ya da dul bir kadının pazar öğleden sonraları paraşütle atlamaları yasaklanmıştır 3-Arizona'da patlak lastikli bir arabanın içinde yemek yemek yasaklanmıştır.Ön koltukta yiyen 25 arka koltukta yiyen de 50 dolar ceza ödüyormuş. 4-Florida'da bir kirpiyle aşk...
  2. İlginç ve komik resimler

İlginç ve komik resimler

kaynak:otokeyif.com
  3. ilginç ve komik itiraflar

ilginç ve komik itiraflar

Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Eşimle ölüm üzerine konuşuyorduk. "Sana vasiyetim olsun, ölürsem beni memleketime göm" dedim. Duygusal bir yanıt beklerken, "Cenaze nakletmek kolay değildir ve masraflıdır, kusura bakma nerede ölürsen oraya gömerim" dedi. Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı...
  4. Süper Gelin Arabası Sözleri :)

Süper Gelin Arabası Sözleri :)

Bu konu; gelin arabası sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, düğünlerin en hoş parçlarından biri de gelin arabaları. Genelde son derece lüks araçlar gelin arabası olarak kullanılıyor ama bazen de karşımıza şahane nostaljik gıcır gıcır araçlar da çıkabiliyor. Mesela bizim gelin arabamız 56 model siyah ışıl ışıl bir Chevrolet idi :D:D Tabi araç bu gibi durumlarda gelinden...
  5. En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri

En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri

komik facebook sözleri komik facebook duvar yazıları komik sözler facebook Facebook sayfanız da yada profiliniz de sevdiklerinizle en komik sözleri paylaşmak ve onların yüzün de bir tebessüm yaratmak isterseniz sizlere en yeni facebook 2013 komik duvar yazılarını paylaşıyoruz. Benim de her lafa verilecek bir cevabım var ama o cevap aklıma olay anında değil de gece yatağıma yattığımda...

Sayfayı Paylaş