Süper Gelin Arabası Sözleri :)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Bu konu; gelin arabası sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, düğünlerin en hoş parçlarından biri de gelin arabaları. Genelde son derece lüks araçlar gelin arabası olarak kullanılıyor ama bazen de karşımıza şahane nostaljik gıcır gıcır araçlar da çıkabiliyor. Mesela bizim gelin arabamız 56 model siyah ışıl ışıl bir Chevrolet idi :D:D Tabi araç bu gibi durumlarda gelinden de damattan da fazla dikkat çekiyor ama arabaların dikkat çeken asıl kısmı arkalarına yazılan yazılar. Espritüel çiftlerin yazdıkları komik cümleler de insanı gülümsetiyor. İşte sizler için netten araştırdığımız süper gelin arabası sözleri :D:D

-Nazar Etme Ne Olur Tavla Sonunda Olur..
    -Ön plakada ( Evleniyoruz Mutluyuz)
    Arka Plakada (Nasılda Palavra Atıyoruz..)

-Anlarsa Bekar Anlar Gerisi Bana Ağlar

-Anamın İlk Gelini

-İstedim Vermediler Kaçırırım Dedim Kendileri İstediler

-Meleğimi aldım cennete gidiyorum

-Allah ayırmadıkça kullara o şansı vermiyoruz

-Rahat Battı

-Ön Plaka : Evleniyoruz

Arka plaka : Ne içirdiniz lan bana

-Game Over

-Onlar Vermedi ama ben aldım

-Akıbet hayr

-Ben Yandım Siz Yanmayın

-Anamın ilk gelini

-Dünyada Bir Tane Vardı Onu da Ben Aldım

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

bekarlığa THE END

TİTAN bunu beğendi.
  3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

-Meleğimi aldım cennete gidiyorum
    Bayildim..

Süper Gelin Arabası Sözleri :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gelin arabası kaza yaptı

Yalova'da gelin aracının otomobille çarpışması sonucu damat, gelin ve bir arkadaşları yaralandı. Yalova'da gelin aracının otomobille çarpışması sonucu damat, gelin ve bir arkadaşları yaralandı. Alınan bilgiye göre, Bursa'nın İnegöl ilçesinde nikahları kıyılan Pelin ve Sedat Karasaç çifti, düğün töreninin yapılacağı Yalova'nın Altınova ilçesindeki Karamürselbey Eğitim Merkezi...
  2. Gelin arabası için gerekenler

gelin arabası arka cam yazıları gelin arabası süsleme malzemeleri araba süsleme malzemeleri DÜĞÜN hazırlıklarına başlandığı sırada gelin arabası hazırlıklarına da başlanması gerekmektedir. Gelin ve damat, otomobil gibi lastikli araçların bulunmadığı yerlerde at arabası veya çeşitli araçları ulaşım aracı olarak kullanılabilirler. Bu araçlar, at, at arabası, otomobil, otobüs, minibüs, uçak,...
  3. Gelin arabası süsleme örnekleri

gelin arabası süsleme oyunları gelin arabası süsleme arabasi nasil süslenir nasıl süslenir oyunu Hayatınızın en özel ve güzel gününde sizleri taşıyan gelin arabanız için günün anlam ve önemine uygun şekilde tasarlanmış en güzel gelin arabası süsleme modellerini sizlerle paylaşıyorum
  4. Gelin arabası

düğün arabaları gelin arabası süsleme düğün arabası gelin yazıları 2011 Düğünü bütünleştiren şık bir detaydır gelin arabası. Tıpkı, gelinlik ve damatlık gibi, düğünün yapılacağı mekan gibi ve düğün davetiyeleri gibi, gelin arabasıda özenle seçilmelidir. Çünkü bu saydığımız detaylarda da olduğu gibi gelin arabası da kişiliğinizi yansıtır... Sevgili Melek'ler; gelin arabası seçimi hakkında...
  5. En Komik ve İlginç Gelin Arabası Sözleri

gelin arabası sözleri evlilik sözleri komik evlilik sözleri Havaların ısınması ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte evlenen kişilerin sayısında da hızla artış olmaya başladı. Malum özel günlerin en çok tercih edildiği ayları yaşıyoruz. Eğer sizde önümüzde ki günler de evlilik planları yapıyorsanız ve gelin arabasına yazdırmak için ilginç ve bir o kadar komik sözler arıyorsanız sizlere fikir...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. gelin arabasının arkasına yazılan sözler

,
  2. gelin damat araba arkası yazıları

,
  3. Gelin Arabası Sözleri

,
  4. evlenince arabanın arkasına yazılan yazılar,
  5. en guzel gelin arabasi arkasi yazisi www.meleklermekani.com,
  6. gelin arabasına yazılan sözler,
  7. gelin arabasına yazılan yazılar,