gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

En uzun noel baba adayı

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hindistan'da yapılan Dünya'nın en uzun Noel Babası renkli görüntüsüyle turistlerin ve yerli halkın beğenisini topluyor. Noel baba heykelleri Guiness rekorlar kitabı olmasa da "Limca Book of Records'a" (hindistana ait rekorları kayıt eden kurum) girmeye aday

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş...
    insanlar neler yapıyo yaa..
    bak ben yine kendimi beceriksiz hissettim hahaha

En uzun noel baba adayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en uzun adamı

Dünyanın en uzun adamı

Dünyanın en uzun adamı USA' da 1940 da ölçülen Robert Pershing Wadlow' un boyu 2,72m imiş. kilosu da 222,71 kg imiş.
  2. 1- 2.38 metre boyuyla dünyanın en uzun adamı

1- 2.38 metre boyuyla dünyanın en uzun adamı

dünyanın en uzun adamı kaç metre en uzun adam kaç metre dünyanın büyük adamı adamının boyu büyük adamının boyu
  3. dünyanın en uzun kulak kıllarına sahip adam

dünyanın en uzun kulak kıllarına sahip adam

dünyanın en büyük kulağı dünyanın en büyük kulaklı insanı uzun kulaklı insanı uzun adamı adamı ya kızlar özür dilerim gerçekten konu açarken bile midem bulandı:(
  4. Noel baba gifleri

Noel baba gifleri

noel baba gifleri
  5. Noel Baba Kilisesi Demre

Noel Baba Kilisesi Demre

Noel baba müzesi oalrakda bilinen Noel Baba Kilisesi Demre Antalyanın neresinde bulunuyor. Gidip görenler, gezenler varsa ya da gidecek olan Noel Baba Kilisesi Demre hakkında bilgi sahibi oaln varsa bana da yardımcı olsun. Gitmeyi düşünüyorum da.

Sayfayı Paylaş