gebe
  1. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

En zor sınavım sensin...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında şeker kız tarafından paylaşıldı.

En Zor Sınavım Sensin...
    Bütün sorularda tek şık, ama ben boş bırakıyorum bütün soruları.Vazgeçiyorum bütün sorulardan.Vazgeçiyorum senden.Tek seçenekli bir hayatta, ben bile bile sensizliği seçiyorum. Hayatta boş bıraktığım tek kare, cevabını bildiğim halde yazamadığım tek isim.Sen...

Çoktan seçmeli zamanlarımda ben yanlış olduğunu bildiğim halde seni seçtim. İnat ettim bildiğim doğrularda. Bütün cevap kağıdını adının baş harfiyle doldurdum. Tek sıra, tek düze, sınav, ya da hayat. Adımı yazmadım hiçbir sınav kağıdına. Kimse bilsin istemedim. Gözyaşlarımı kondurdum imza diye, kırmızıya boyadım bütün cevapları, aşkıma buladım hayatımı.

Ama olmadı, hiç bir zaman geçemedim ben bu sınavdan. Direndim, tekrar tekrar aldım aynı dersleri. Tekrar kaldım. Tekrar denedim. Tekrar tekrar adını haykırdım yalnız kaldığımda. ama hiç olmadı. Her defasında disiplin cezalarına çarptırıldım. Bekledim aylarca. Bekleyişler sardı dört bir yanımı, yılmadım.

Şimdi yine önümde sorular. Bütün sorular tek şık ama ben cevap vermeye korkuyorum. adını yazmaya korkuyorum. Bu kez yalnızca adımı yazıyorum. Gözyaşlarımı tükettim. İmzamı atamıyorum. Ama içim parçalanıyor.

Kendimi en iyi bildiğim dersten, senden bile bile kalıyorum. Bu kez yazmıyorum adını. Bu kez boş bırakıyorum ben bu hayatı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: En zor sınavım sensin...
    emeğine yüreğine sağlık aşkım;)

3. dadlu_shimariq

dadlu_shimariq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yüreine sağlık cnm çoq güseldi tşkler..

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Bu kez boş bırakıyorum ben bu hayatı
    süper yazı olmuş....

En zor sınavım sensin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En zor soru..

En zor soru..

Arkadaşlar şimdi size bir soru sorucam...Bu soru dünyanın en iyi 3. mantık sorusu...çok zor bir soru...ben cevaplarım derseniz...buyurun cevaplayın..:D pazartesi salı çarşamba __________>> bu üç gün kadınların yalan söyleme günü perşembe cuma cumartesi __________>> bu üç günde erkeklerin yalan söyleme günü Pazar iste her ikisininde ortak yalan söyleme günüdür Ve bir gün...
  2. en zor anım

en zor anım

hiç unutmayacağım bir anı ve burda ölümsüzleşdiriyorum...türkiyeye ilk geldiğim yıllar ve ilk aşık olduğum yıllar...şahsiyet annemin çalışdığı işyerınde çalışıyordu...bende hergün annemin iş yerıne gıdıyodum sebebim vardı...gizl-gizli aşk yaşıyodum...çok heyecan vericiydi...bir gün yıne gittim annemin yanına...annem o şahsiyeti çağırmamı istedi. bana gidip ..... abini çağırırmısın dedi hahaha...
  3. Sindirimi En Zor Besinler

Sindirimi En Zor Besinler

sindirimi zor besinler sindirimi zor yiyecekler hazmı yiyecekler hazmı besinler kolay olan Bazı besinler zor sindirilip midemi rahatsız eder ve hatta kilo almamıza bile sebep olabilirler...Sindirimi en zor 10 besin nelermiş bakalım arkadaşlarım :tik: Çikolata Bu lezzetin ardından ortaya çıkan kötü sonuçların çoğu sadece çikolata yemekten kaynaklanmaz. Çikolatayı aşırı tüketmekten...
  4. Seni Sevmek Zor İşmiş

Seni Sevmek Zor İşmiş

sevmek zor iştir Seni Sevmek Zor İşmiş Sen hiç dudağımda ıslık Dilimde şarkı Yüzümde tebessüm olmadın Hep içimi yakan ateş Bunaltan cevapsız sualler Bir can sıkıntısı Bir yürek sancısı Hatta odamın buğulu camına yapışan Serseri bir damla oldun Ne içimi ısıtan samimi bir bakış Ne de hislerimi mutluluk rüzgarı oldun Evet seni sevmek zor işmiş Seni sevmeden önce mutluydum Ama...

Sayfayı Paylaş