gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ender Saraç'tan Fistül Tedavisi İçin Bitkisel Formül

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ender Saraç fistül için öneriler Ender Saraç fistül için bitkisel çay Fistül için bitkisel tedavi yöntemi Ender Saraç

Sevgili melekler, bu yazımızda fistül tedavisi için Dr.Ender Saraç'ın tavsiyesi bitkisel kürü sizlerle paylaşıyoruz...

Ender Saraç fistül ve fistül tedavisinin bitkisel olan bazı kürlerle tedavi edilebileceğini belirtti. Fistül rahatsızlığı özellikle anüs ve rektum bölgelerinde görülmektedir. Fistül hastalığının tedavisi ve kontrolü zor olmakla birlikte bitkisel yöntemler hastalığının iyileşme sürecinde etkili olmaktadır. Fazlalıkla anüs kısmında meydana gelen fistülün içleri cerahat dolu ufak ve kırmızı şekilde görülen akıntılı bir şişkinliktir.

Ender Saraç fistül tedavisi için gerekli olan malzemeler ; adaçayı ve su fistül tedavisi gerekli olan malzemelerdir. 1 çay bardağı kaynayan suyun içine 2 tatlı kaşığı adaçayı ekleyip kaynatın. 10 dakika kadar demledikten sonra süzün ve içerisine bir pamuk yardımı ile pamuğu batırın ve fistül olan bölgeye kompres yapın. Bu uygulamayı her gün şikayetiniz geçene kadar uygulayın.

2. tugce uctepe

tugce uctepe Forum Okuru

Arkadaşlar merhaba bendede perianal fistul vardı 8mm ama çok dua ettim olumlu düşündüm birde fatihte stad eczane var orada fitoerapist mustafa Ayder hoca var ona danıştim verdiği bitkisel şeyleri kullandım kabin olmamaya dikkat ettim.Çok şükür kurtuldum.Allah herkese şifa versin.Manevi anlamada çok dua ettim ben.

3. Sarp

Sarp Forum Okuru

Mustafa Ayder hocanın bitkisel tedavisi nasildi?

Ender Saraç'tan Fistül Tedavisi İçin Bitkisel Formül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ender Saraç'tan ses kısıklığı için bitkisel formül

Ender Saraç'tan ses kısıklığı için bitkisel formül

ender saraç ses kısıklığı için doğal çözümler hamilelikte ses kısıklığı açmak için bitkiler kisikligi icin ne yapmali Ender Saraç'tan ses kısıklığı için vermiş olduğu bitkisel formülü sizlerle paylaşmak istiyorum Tamamen doğal olan bu formülle ses kısıklığına çare bulabilirsiniz Dr ender Saraç‘tan ses kısıklığı için doğal çözüm önerisi ; Nöbet şekeri: Diğer bilinen ismiyle kaya şekeri ses...
  2. Ender Saraç'tan Faranjit Tedavisi İçin

Ender Saraç'tan Faranjit Tedavisi İçin

Ender Saraç faranjit için bitkisel kür Faranjit için adaçayı Ender Saraç Ender Saraç'tan faranjit için öneriler Sevgili melekler, bu yazımızda Dr.Ender Saraç'ın faranjit tedavisi için tavsiye ettiği formülleri sizlerle paylaşıyoruz :) Okul çağındaki çocukların bademcik iltihaplanmasından dolayı uzun süre yüksek ateşten yatmakta ve okullarından geri kalmaktadır. Faranjit olan kişilerde...
  3. Ender Saraç'tan Öksürük Tedavisi İçin Bitkisel Öneri

Ender Saraç'tan Öksürük Tedavisi İçin Bitkisel Öneri

Ender Saraç Öksürük İçin Kara Turp ve Bal Karışımı Tarifi Ender saraç Öksürük için Bitkisel Kür Sevgili melekler, bu yazımızda Ender Saraç'ın öksürük tedavisi için tavsiye ettiği bitkisel çözüm hakkında bilgiler bulacaksınız :) Ender Saraç’ın önerdiği siyah turp ve bal karışımı öksürüğü dindirmekte oldukça faydalı. Ender Saraç Öksürük İçin Kara Turp ve Bal Karışımı Tarifi: Öncelikle...
  4. Ender Saraç'tan Reflü Tedavisi İçin Bitkisel Çözüm

Ender Saraç'tan Reflü Tedavisi İçin Bitkisel Çözüm

Ender Saraç bitkisel reflü tedavisi Reflüye bitkisel çözüm Reflü için bitkisel çözüm Ender Saraç Sevgili melekler, pek çok insanın sağlık problemi olan reflüyle ilgili olarak , Ender Saraç'ın tavsiyesi çözüm önerilerini sizlerle paylaşıyoruz :) Dr Ender Saraç’ın Reflü ile ilgili bitkisel tedavisi: 1 tatlı kaşığı rezene tohumu,1.5 tatlı kaşığı anason ve 2 tatlı kaşığı leblebiyi...
  5. Ender Saraç'tan Nasır Tedavisi İçin Bitkisel Öneriler

Ender Saraç'tan Nasır Tedavisi İçin Bitkisel Öneriler

Ender Saraç nasır tedavisi,Ender Saraç nasır için ananas kürü Ender saraç nasır için tavsiye ettiği ananas kürünün tarifi Sevgili melekler, bu yazımızda Ender Saraç'ın tarifi olan nasır için anans kürü hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Nasırları çıkarmak için akşam yatmadan önce bir dilim ananası nasırın üzerine koyarak bir bant ile ayağınıza sarın. Sabah olduğunca çıkarın. Ayağınızı...

Sayfayı Paylaş