gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

endometriozis veya çikolata kisti olanlar ne yapmalı?

Konu, 'Tüp Bebek Özel Bölüm' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çikolata kistine iyi gelen bitkiler endometriozis bitkisel tedavi çikolata kisti için şifalı bitkiler kisti forum endometriozis bitkisel tedavisi Bu tip kadınlarda kısırlık tedavisi endometriozisin yerleşme alanlarına, ve yaygınlığına bağlı olarak farklılık gösterdiği için her kadını kendi durumuna göre değerlendirmek gerekir. Bazen kistlerin alınması gerekir, bazen kistler alınmadan tedaviye devam edilebilir. Endometriozisli kadınların hayat boyu takip edilmeleri gerektiği mutlaka hatırlatılmalıdır.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

çikolata kistine bitkisel tedavi
    2007 nisanda çikolata kistinden ameliyat oldum.temmuz kontrolde kist tekrarladığı için yine ameliyat gerekli hale geldi.belki faydası olabileceğini düşünerek lokman hekimden 'kadın hastalıkları çayı' alıp sabah akşam çayını yapmadan bir kaşık ot karışımını suyla içtim ve 2010 yılındayız tekrar ameliyat olmadım herhangi bir şikayetim yok. çayın muhteviyatı:civan perçemi,ısırgan,ayrık otu,kırkkilit,şerbetçiotu,oğul otu,aynısafa,kantaron,mersin yaprağı,papatya,anason,rezene ve sinameki.ilaç yapımcılarına ve doktorlara bu konunun araştırılmasını tavsiye ederim.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kadın hastalıkları çayı

2007 nisanda çikolata kistinden ameliyat oldum.temmuz kontrolde kist tekrarladığı için yine ameliyat gerekli hale geldi.belki faydası olabileceğini düşünerek lokman hekimden 'kadın hastalıkları çayı' alıp sabah akşam çayını yapmadan bir kaşık ot karışımını suyla içtim ve 2010 yılındayız tekrar ameliyat olmadım herhangi bir şikayetim yok. çayın muhteviyatı:civan perçemi,ısırgan,ayrık otu,kırkkilit,şerbetçiotu,oğul otu,aynısafa,kantaron,mersin yaprağı,papatya,anason,rezene ve sinameki.ilaç yapımcılarına ve doktorlara bu konunun araştırılmasını tavsiye ederim.

demişsiniz aynı şikayetler bende de mevcüt bu çayı nasıl temin edebilirim bu konuda bana yardımcı olur musunuz.?

4. gülsima007

gülsima007 Forum Okuru

Yumuratlık kisti

Bende bu hastalıktan 2 kez ameliyat oldum. İnternette dolaşırken bir karışımın iyi geldiğini gördüm. Hemen alıp yaptım. Dr a gittik ve kistin geçmiş olduğunu söyledi.Çok şükür ki Allah her şeyin sebebini bilerek yaratmış.Karışımda çörekotu,zencefil,ısırgan tohumu,hayıt tohumu,keten tohumu ve zerdeçal ı balla karıştırıp aç karnına günde 2 kez yiyoruz .Allah herkese şifalar versin.

5. Strun

Strun Forum Okuru

Merhaba bende çikolata kistine yakalandım.gerçekten bu karışım işe yaradımı tavsiye ediyormusunuz?

endometriozis veya çikolata kisti olanlar ne yapmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çİkolata kisti ağrıya neden olurmu?

Çİkolata kisti ağrıya neden olurmu?

çikolta kisti belirtileri,çikolata kisti neden olur,çikolata kisti ağrı yaparmı,çikolata kisti tedavisi hakkında bilgiler Çikolata kisti ağrıya neden olur mu? Rahim içi dokunun (endometrium) bilinmeyen nedenlerle rahim dışında başka bölgelere yerleşerek, rahim içinde gösterdiği davranışı (kalınlaşma ve kanama ile dökülme) yerleştiği bölgede devam ettirmesi sonucunda ortaya çıkan hastalığa...
  2. Çikolata kisti patlarsa ne olur?

Çikolata kisti patlarsa ne olur?

çikolata kisti patlaması nasıl olur,çikolata kisti patlaması nasıl belirti verir,çikolata kisti patlaması kısırlık yaparmı,çikolata kisti hakkında bilgiler Çikolata kisti patlaması nasıl olur? Rahim içi tabakanın (endometrium) rahim dışındaki bir yere yerleşerek rahim içindeki kalınlaşma ve kanama ile dökülme davranışını, yerleştiği yerde devam ettirmesi sonucunda oluşan hastalığa...
  3. Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzama sorununuz varsa ilk yapmanız gereken bir cilt uzmanına başvurmaktır. Pek çok kişi doktora gitmesine rağmen egzamadan bir türlü kurtulamadığından yakınır ama buradaki asıl sorun, hastaların egzamanın hemen ve tamamen iyileşmesini beklemeleridir. Oysa günümüzde egzamayı bir daha tekrar etmeyecek şekilde iyileştirmenin bir yolu yoktur. Yalnızca bebek ve çocuklarda görülen egzamanın...
  4. Çikolata kisti olup hamile kalan varmı?

Çikolata kisti olup hamile kalan varmı?

Çikolata kisti gebeliğin yerleştiği rahimdeki, iç dokusunun vücudun başka bir bölümünde özellikle yumurtalıklarda yerleşmesiyle oluşur. Endometriozis hastalığı olarak tanımlanan rahatsızlık vücutta başka alanları da etkileyebilir. Yumurtalıklarda oluşan kistlerin iç yapısı aynen rahim dokusu gibidir. Kadındaki üreme hormonlarına karşı, aynı rahim iç dokusunun verdiği yanıtı verir. Her...
  5. Endometriozis Diyeti Ne İşe Yarar?

Endometriozis Diyeti Ne İşe Yarar?

Beslenme şeklinizi değiştirmeniz, sadece endometriozis semptomlarını zayıflatmak ve fertilitenizi tekrar kazanmak için değil, aynı zamanda genel anlamda sağlığınıza kavuşmanız, daha enerjik ve zinde hissetmeniz, uyku düzeni edinmeniz, metabolizmanızı düzene koymanız, sağlıklı seviyede bir kiloya ulaşmanız ve hastalıklarla daha kolay savaşabilmeniz için de önemlidir. Birazdan bahsedeceğim...

Sayfayı Paylaş