gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Enteresan Kısa Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kısa ve enteresan ve bir o kadar da düşündürücü sözler diyeceğim ama düşünmenize gerek yok zannedersem :D:D Dam başında saksağan vur beline kazmayı :D:D

sana vereceğim tek akil,aklın varsa tek takıl...

Bizi çekemeyenler anten taktırsın

Cereeen PenCeren :D:D

Oda nesi, okanın dedesi

Baktın olmuyor e o zaman bakmayacaksın

Bizde hayatta yanlışlık olmaz, olmuşsada yanlışlıkla olmuştur :D:D

Bende onun komşusuyam hayret banada yok dedi

Adamın biri ağaçtan inmiş, karısıda bakırdan cinmiş :D

Gidene yol verde, gelen ayakta kalmasın

Bir adam çekmiş, karısıda dolar :D:D:D

form ye forda kal; port ye portakal

Çocuğunuzun altına yapmasını istemiyorsanız, ters çevirin üstüne yapsın :D:D

Aşk bir yemeğe benzer, yemezsen açsın demektir.

Sizlerinde paylaşacağı enterasan sözler var ise bu yazının en altından bize mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Enteresan Kısa Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. Enteresan Sözler 2012

Enteresan Sözler 2012

İşte karşınızda kızlar enteresan hiç bir anlama gelmeyen düşündürücü ama düşündüğünüzde bir anlama çıkmayan enteresan sözler işte :dede: Enteresan Sözler 2012 oda nesi okanın dedesi Baktın olmuyo bakmıcaksın. Hayat bir alfabeye benzer bu alfabede ister ünlü ister ünsüz ol yeter ki karaktersiz olma:) EĞER BENİ BİRAZ ANLASAYDIN ŞİMDİ BU KADAR HAYALİNLE AVUNMAZDIM colayı güzelleştiren...
  3. Enteresan Sözler Facebook

Enteresan Sözler Facebook

Facebook ta paylaşabileceğiniz enteresan ve düşündürücü sözler arkadaşlarım. Enteresan Sözler Facebook oda nesi okanın dedesi Baktın olmuyo bakmıcaksın. Hayat bir alfabeye benzer bu alfabede ister ünlü ister ünsüz ol yeter ki karaktersiz olma:) EĞER BENİ BİRAZ ANLASAYDIN ŞİMDİ BU KADAR HAYALİNLE AVUNMAZDIM colayı güzelleştiren asiti değil soğukluğudur, kadını güzelleştiren soğukluğu...
  4. 2012 Enteresan Sözler Mesajlar

2012 Enteresan Sözler Mesajlar

Enteresan Sözler 2012 Enterasan ve değişik sözler mesajlar İster facebook ister msniniz için kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize sms olarak gönderebileceğiniz enteresan sözler 2012 listemizle karşınızdayız melekler :) Bende Söz Bitmez Sende Dinleme Arzusu Bitmez! Fazla irdemele muhabbetleri merak etme geçen sözleri sonunda üzücü bir nokta Olursun. Kaybedilince Değeri Anlaşılan...
  5. Atamızın Enteresan Sözleri Var mı ?

Atamızın Enteresan Sözleri Var mı ?

Atamızın söylediği her sözde derin anlamlar var. Bunu biliyoruz. Peki onun söylediği enteresan ve ilginç olabilecek sözler var mı, çok merak ediyorum..

Sayfayı Paylaş