gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ercüment Vural-Rüzgarı Beklerken 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Türk pop müziğinin "Rüyalar", "Son Sigara", "Gemiler" gibi pekçok sevilen şarkısının sahibi başarılı söz yazarı, besteci ve yorumcu ERCÜMENT VURAL'ın, 1994 yılındaki "RÜYALAR" adlı albümünden sonra çıkardığı 2. solo albümü "RÜZGÂRI BEKLERKEN", MESS PRODUCTION etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. 33 yıllık birikimin ve 3 yıllık emeğin sonucu olan bu albümde yer alan bütün şarkıların söz ve bestesi Ercüment Vural'a ait. Yepyeni bir sounda sahip olan albümde, canlı enstrümanlar ise Türkiye'nin en başarılı müzisyenleri tarafından çalındı. (Genco Arı, Eylem Pelit, Serhan Yasdıman vs.) Yaşadığı ve biriktirdiği duyguları şarkı sözlerine açık ve samimi bir şekilde aktaran sanatçı, 11 yıl önce bestelediği "Son Öpüş" adlı şarkısını da, bu albüm için söz yazarak kullandı.
    Albümde yer alan fotoğrafları Tamer Yılmaz çekerken, çıkış parçası "GURUR"a Kemal Başbuğ yönetmenliğinde klip çekildi.

Ercüment Vural-Rüzgarı Beklerken 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  3. Sevinç Ay "Karadeniz Rüzgarı" 2008

Sevinç Ay "Karadeniz Rüzgarı" 2008

ALBÜMDE BULUNAN PARÇALAR 01 - Ah Gülüm Gülüm 02- Aksu Dere Yolu 03 - Askerlik Geldi Basa 04 - Cal Dagi Beri Bakar 05 - Ceyizlik Sandigi 06 - Darbe 07 - Derin Derin Göllere 08 - Giresun Ordu 09 - Giresun´u Gördün Mü 10 - Güm Güm 11 - Karadeniz Rüzgari 12 - Tahammülüm Kalmadi
  4. New York'da 2008/2009 moda rüzgarları esiyor

New York'da 2008/2009 moda rüzgarları esiyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Vural Çelik yeni projede

Vural Çelik yeni projede

Avrupa Yakası adlı dizide oynayan Kubilay isimli oyuncu Vural Çelik yeni bir diziyle karşımıza çıkıyor.... 'AVRUPA YAKASI'NDA DOST YOK! 'CSI' İSİMLİ YENİ BİR DİZİDE KOMİSER ROLÜYLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANAN VURAL ÇELİK ŞÖHRETİ YAKALADIĞI 'AVRUPA YAKASI'NI ARTIK İZLEYEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ: ANILARIM VAR, ÇOK ÜZÜLÜYORUM.. 'Avrupa Yakası ile şöhreti yakalayan Vural Çelik, Tuba Ünsal'la başrolleri...

Sayfayı Paylaş