gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

erkek bebeğe hamile kalmak için ne yapmalıyım,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebeğe hamile kalmak için yapılması gerekenler
    Eger hamile olmaya karar verdiğinizde istediğiniz bebeğin cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemlerle şansınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki sizlere verecegimiz bilgiler ve teorilerin herhangi bir garantisi bulunmamaktadır. Bu yazımız çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ve tekrar ediyorum herhangi bir garantisi yoktur.

Erkek Bebeğim Olsun İstiyorum!
    Her cinsel İlişkiden önce, panter eşinizin sperm sayısının fazlalaşması gerekmektedir. Bunun için de eşiniz, bir süre bol pantolon giymeli ve her gün soğuk suyla testislerini yıkaması gerekmektedir. Bu yöntemler erkeğin sperm sayısının artmasına sebep olacağı gibi dogacak çoçugunuzun erkek olma olasılığı daha fazla olur. Cinsel ilişki sırasında ise ilk kadının orgazm olması gerekmektedir. Erkek çocuk isteyenlerin en ideal ilişki zamanı ise adetten hemen sonraki haftalarda olmalıdır.

c.jpg

Erkek bebek istiyorsanız:
    – Daha çok et tüketin (özellikle kırmızı eti)
    – Tuzlu yemişler ve cipsler tüketin
    – Babalar ise bol soda içmelidir

– ilişki sonrası bir süre yataktan kalkmadan uzanın.
    – Ayakta bir süre sevişin.
    – Eğer erkek daha istekli ve aktif ise oğlunuz olma ihtimali daha yüksek.
    – Eğer bebek yapma fikri babadan gelmişse yine erkek çocuk olma olasılığı fazla.

Kız Bebeğim Olsun İstiyorum!
    Kız çocuk olmasını istiyorsanız, eşinizle yüz yüze ve daha yavaş ritimli bir ilişki deneyin. Eğer vajinanız kaygansa ve akıntı geliyorsa sakın cinsel ilişkiye girmeyin. Çünkü kız isteniyorsa eşiniz sizden önce orgazm olmalı. İlişki için için en iyi zaman ise adet olmadan önceki hafta.

Kız bebek istiyorsanız:
    – Hem anne hem baba; bol balık ve sebze tüketin.
    – Anneler bol tatlı yiyin.

– Kadının üstte olması
    – Kadının erkekten önce orgazm olması
    – Kadının seksi başlatan taraf olması önemli.

Cinsiyet belirlemede Astrolojinin etkisi varmı?
    Bizler gibi günlük horoskoplarını okuyan ve astrolojiye meraklı toplumların elbette ki bu konuda da inanacakları bir şeyler vardır. www.hamilemiyim.net

Bir erkek çocuk için:
    – Çeyrek ay varken sevişin.
    – Gece sevişin.
    – Ayın tek günlerinde sevişin

Kız çoçuk için:
    – Dolunayda sevişin.
    – Akşamüstleri sevişin.
    – Ayın çift günlerinde ilişkiye girin.

Önceki çocuklarınız
    Anlatılan bazı hikayeler ise en son olan çocuğunuza bir bakmanızı salık verirler. Eğer son çocuğunuzun ensedeki saçları düz bir hizada ise oğlunuz; eğer ense saçı üçgen biçiminde aşağıya uzanıyorsa kızınız olacak demektir.

Çinliler bu konuda ne diyor?
    Çinliler bu iş için farklı bir yöntem bulmuşlar. Bunu uygulamak için bir ipe bir iğne geçirin ve birisi ipin ucunda sallanan bu iğneyi avucunuzun 10-15 cm üzerine sallandırsın. İğne eğer ileri geri hareket ederse kızınız; daireler çizerse oğlunuz olacaktır. Tabi ki bu makaleyi okuduktan sonra şunu kendimize soralım her şey yüce Allahın elindedir. Şunu iyi bilmemiz gerekirki gebe kaldıgınızda saglıklı evlat ve hayırlı bir evlat olarak isteyiniz.

Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğinizdeki pişik hem onun hem de sizin uykularınızı kaçırır. Bu yüzden de pişiklere karşı bir dizi önlem almanız gerekir. Altına bez bağlanan bebeklerde sıklıkla karşılaşılan pişikler, bebekleri olduğu kadar aileleri de rahatsız eden önemli bir problemdir. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım? Kızarıklıkla başlayan pişikler, içi su dolu kabarcıklar ve açık yaralara dönüştüğünde büyük...
  2. bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

Kızlar küçük bir kızım var ve o kadar özenli davranmama rağmen pişik oldu. En etkili yöntem nedir geçmesi için, ne önerirsiniz?
  3. İkiz bebeklerim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

İkiz bebeklerim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

ikiz bebeklere nasıl hamile kalınır,ikiz hamileliği nasıl olur,ikizlere nasıl gebe kalınır,ikiz bebek olması için ne yapmalı,ikiz bebekler hakkında bilgiler İkiz bebek olması için ne yapabiliriz? Bu şansı nasıl arttırabiliriz? şeklinde sorular bazen gebelik planlayan çiftlerden gelmektedir. Bazı çiftler ikiz bebekleri olmasını isterler ve bu şansı arttırmak için yöntemler ararlar. İkiz...
  4. bebeğim kabız oldu ne yapmalıyım?

bebeğim kabız oldu ne yapmalıyım?

bebeklerde kabızlık nedenleri,bebeklerde kabızlık,kabız bebeğe ne yapılabilir,kabız olan bebeğe ne iyi gelir,bebeklerde kabızlık ve tedavisi hakkında bilgiler ♦ Çocuğunuz kısa süreli kabız olmuşsa telaş etmeyin. Kesinlikle müshil ilacı vermeyin. Biberonuna şeker katmayın. Özellikle sıcak havalarda bol bol su ve meyve suyu içirin. ♦ Kabız olan çocuğunuzu uzun süre oturakta...
  5. Erkek bebek istiyorum ne yapmalıyım

Erkek bebek istiyorum ne yapmalıyım

Bir bebek sahibi olmak bazen yıllar alsa da bazen de kısa bir sürede hamilelik gerçekleşebiliyor. Eğer anne ve babanın herhangi bir sağlık sorunu yoksa gebelik istendiği zaman gerçekleşebiliyor. Tabi en başta Allah'ın izni ile demek en doğrusu olacaktır. Şu unutulmamalıdır ki bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun öncelikle önemli olan bebeğinizin sağlığı ve hayırlı bir evlat olmasıdır. Ama...

Sayfayı Paylaş