Erkek bebek nasıl yapılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. erkek çocuk nasıl yapılır erkek çocuk nasil yapilir Bebek nasıl olur yapılır Bebek
    Evet arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki hiç bir yöntem cinsiyet belirlemede garanti değildir sadece sizler için olasılığı büyük olan tüyolar vermek istiyorum.Eğer erkek bebek istiyorsanız bakın erkek bebek sahib olmak için neler yapmanız gerekiyor
    * Ovulasyona olabildiğince yakın zamanda cinsel ilişkide bulunun(hızlı erkek spermler yumurtaya yavaş, ağır dişi spermlerden önce varır)
    * Sık sık cinsel ilişkide bulunmayın.(böylecen menideki erkek sperm sayısı artacaktır)
    * Cinsel ilişkiden önce vajinayı karbonatlı su ile yıkayın(vajinanın alkali oluşu erkek spermlerin yaşaması için daha elverişlidir)

Cinsiyeti ne olursa olsun öncelikle sağlıklı bebekleriniz olması dileklerimle..
    Kadınlar Melektir
  2. birinci ve ikinci $ikki uyguladim, hadi hayirlisi :)))
    Önce saglik... hayirlisi neyse o olsun... ama allah biliyorya cok istiyorum erkek olmasini...
  3. Erkek Bebek ve Bitkisel Destek

binlerce yıldır orta asyada erkek Bebek olması için kullanıldığı öğrenildikten sonra Çakşır yaprağı suyunun sprem harekliliğini ve gücünü artırdığı ispatlanmış erkek bebek için hal kullanılıyor deneyebilirsiniz belki tutar
  4. erkek Bebek neden isteniyor illa anlamıs deilim
    1 kişi bunu beğendi.
  5. ii bilgi
    her zaman alınır

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. erkek bebek nasil yapilir

,
  2. erkek bebek nasıl olur

,
  3. erkek çocuk nasil yapilir

,