Erkek bebek nasıl yapılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

erkek çocuk nasıl yapılır erkek çocuk nasil yapilir bebek nasıl olur yapılır bebek Evet arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki hiç bir yöntem cinsiyet belirlemede garanti değildir sadece sizler için olasılığı büyük olan tüyolar vermek istiyorum.Eğer erkek bebek istiyorsanız bakın erkek bebek sahib olmak için neler yapmanız gerekiyor
    * Ovulasyona olabildiğince yakın zamanda cinsel ilişkide bulunun(hızlı erkek spermler yumurtaya yavaş, ağır dişi spermlerden önce varır)
    * Sık sık cinsel ilişkide bulunmayın.(böylecen menideki erkek sperm sayısı artacaktır)
    * Cinsel ilişkiden önce vajinayı karbonatlı su ile yıkayın(vajinanın alkali oluşu erkek spermlerin yaşaması için daha elverişlidir)

Cinsiyeti ne olursa olsun öncelikle sağlıklı bebekleriniz olması dileklerimle..

Arzu 18 bunu beğendi.
  2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye

birinci ve ikinci $ikki uyguladim, hadi hayirlisi :))) Önce saglik... hayirlisi neyse o olsun... ama allah biliyorya cok istiyorum erkek olmasini...

Arzu 18 bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erkek Bebek ve Bitkisel Destek
    binlerce yıldır orta asyada erkek bebek olması için kullanıldığı öğrenildikten sonra Çakşır yaprağı suyunun sprem harekliliğini ve gücünü artırdığı ispatlanmış erkek bebek için hal kullanılıyor deneyebilirsiniz belki tutar

Arzu 18 bunu beğendi.
  4. scary_girl

scary_girl Banned

erkek bebek neden isteniyor illa anlamıs deilim

Arzu 18 bunu beğendi.
  5. blnt

blnt Forum Okuru

ii bilgi
    her zaman alınır

Arzu 18 bunu beğendi.
  6. Mehmet

Mehmet Forum Okuru

Şuan deniyorum karımda denedım sıkıyorum neden olmuyor ?

Erkek bebek nasıl yapılır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. !!!bebek Nasil Yapilir Sorusuna KÜÇÜkler Nasil Cvp VermİŞ Bakin!!!

bebek nasıl yapılır kader ne zaman yazılır sokak yazıları nasıl yazılır BEBEK NASIL YAPILIR? Bebek nasil yapilir diye miniklere sormuslar, onlar da bakin ne cevaplar vermis: -"Bebek yapmak icin anne bir yumurtanin üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayi kirar"(Abby, 6 yasinda) -"Ben asla bebek yapmiycam.. babam dedi ki bebek beklerken kadinlar her gün biraz daha hasta ve...
  2. Tüp bebek tedavisi nasıl yapılır

Tüp bebek tedavisi nasıl yapılır Yukarıda bahsedilen üremeye yardımcı tedavi yöntemleri, yumurtanın döllenme şekline, spermin elde ediliş yoluna, hücrelerin rahim içine verilişine göre farklılıklar göstermektedir. Hepsinde ortak özellik yumurtanın geliştirilmesi ve toplanması safhalarının aynı olmasıdır. Üremeye yardımcı tedaviler 4 basamakta uygulanan bir süreçtir: *...
  3. bebek nasıl yapılır?

bebek nasıl olur sokak yazıları yazılır bebek nasil yapilir? Bebek Nasıl Yapılır Bebek Nasıl Yapılır? .. diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş: (bazıları bayağı iyi) "Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar" (Abby, 6 yaşında) "Ben asla bebek yapmıcam.. Babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün...
  4. bebek nasıl yapılır : cvplar miniklerden :)

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] alıntı
  5. Bez bebek nasıl yapılır

bez bebek yapılışı bez bebek nasıl yapılır bezden nasıl yapılır video yapımı video GEREKEN MALZEMELER pamuk kumaş (yüzü ve kolları için) astar olarak kulllanacağımız bir bez parçası giysi ve şapkası için kumaş kurdele saçları için yün ip içi için pamuk asmak için ip kullanılacak araçlar iğne,iplik,makas ,çizmek için tebeşir.. saçlarını yapıştırmak için uhu yüzünü...
  6. Erkek Beresi Nasıl Yapılır

erkek beresi nasıl örülür erkek bere yapılışı bere nasıl örülür yapilişi beresi yapılır Meleklerim kocişime bir bere yapmaya karar verdim ama saatlerdir arıyorum adam gibi bir anlatım bulamadım.:S Kafayı yiycem yahu.Gerçi anneme sorsam söyler ama o da aman ne gerek var git bi bere al der.:D Ama ben kendim örmek istiyorum kocişime. :ahhhhh: Nolur yardım edin meleklerim nette rastladığınız...
  7. Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır artık erkeklerinde kendilerine bakmaları ile birlikte oldukça çok aranan bir bilgi haline dönüşmüştür.Erkeklerde uyandı artık kendilerine nalıyorlar doğal olarak Erkek ciltleri aslında kadınlardan yapı gereği daha problemlidir ve bakımı zordur her üründe olmaz erkeklerin zorlu ciltleri için en etkili krem Kayısı Özlü Cilt Bakım Kremi dir bu krem zor ciltler...
  8. Bebek Masajı Nasıl Yapılır ?

bebek masajı nasıl yapılır bebek masajı resimli anlatım bebek masaj yağları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Kimi zaman bebeklerimizin çoğu gaz problemi yaşarlar. ozaman bazı teknikler işe yaramayabilir. bunun için bir de bebek masajını denemelisiniz melekler. bebek Masajı bebeği hem rahatlatır hemde Bebek masajı gaz problemini gidermiş olur. Peki bebek Masajı nasıl yapılır ?...
  9. Erkek saç bakımı nasıl yapılır

erkek saç bakımı erkek saç bakım ürünleri Bir kadın sitesi olarak, bu yazımızda gerek üyelerimizin eşlerini, gerek ise bizi ziyaret eden beyfendi misafirlerimizi düşünüyor ve erkek saç bakımı konusunda bilgiler paylaşıyoruz Melek'lerim. Saçınızın sağlıklı olması için yapabilecekleriniz: - Günlük olarak pahalı olmayan bir Vitamin alın. - Saçınızı fazla taramayın. Sadece gerektiğinde...
  10. Bebek Masajı Nasıl Yapılır?

bebek masajı nedir,bebek masajı nasıl yapılmalı,bebeğe masaj nasıl yapılır,bebeğe masaj yapmanın faydaları,bebekler için masaj hakkında bilgiler Masaja bebeğinizin vücudunda herhangi bir yerinden başlayabilir daha sonra uygun tekniklerle ve aranızdaki iletişime göre kendi yönteminizi geliştirebilirsiniz. Öncelikle bebeği rahat bir konumda karşınıza almalısınız. Daha küçük bebekleri...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. erkek bebek nasil olur

,
  2. erkek çocuk nasıl yapılır

,
  3. erkek bebek nasıl yapılır

,
  4. erkek çocuk nasıl olur,
  5. erkek bebek olması için karbonat,
  6. erkek çocuğu nasil olur,
  7. erkek bebek ne zaman olur,