gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kadınsız hayat kadınsız erkek erkek kalbi erkekler Erkekler kadınlar olmadan yaşayamaş ama kadınlarda erkeksi.Bu durum hayatın yaşam biçimi erkek ve kadından ibaret olan bir hayat.Erkeklerin nasıl bizim hayatımız da önemli rolleri varsa biz kadınlarda onların hayatında...Kadınlar bir erkeğin, annesi,eşi,sevgilisi, kızı,kardeşi,ablasın,halası,teyze,nines, vs..rollerindedir.Erkekler ise kadınların; baba, eş, sevgili, oğlu, dedesi,abisi,amcası,dayısı vs..rollerindedir.Ama şu varki erkeğin kalbi kadınsız kadınları kalbide erkeksiz olmaz... [​IMG]

Erkek kalbi kadınsız yapamıyor!

İşte yalnız olan erkekleri bekleyen korkunç son...

Yalnız yaşayan erkeklerde damar tıkanıklığı yapan bir molekülün seviyesinin arttığı tespit edildi.
    Sosyal erkeklerin kalp sorunu yaşama riski, asosyal olanlara göre daha düşük çıktı. 3 bin 267 kadın ve erkek üzerinde yapılan araştırmayı yorumlayan uzmanlar, sosyal açıdan izole kişilerin daha hareketsiz olduklarını ve daha fazla sigara içtiklerini söyleyerek kalp riskinin bu iki faktör nedeniyle yükseldiğini belirtti.
    ABD Kalp Derneği toplantısında sunulan araştırmada, arkadaşları ve ailesiyle yakın bağ kurmayan erkeklerde, iltihaplanmaya sebep olan interleukin-6 adlı molekül seviyesinin daha yüksek olduğu görüldü.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    vay diyorum ya gercekten yazı güzel olmuş eline saglık şaşırdım ama yaa

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    erkek kadınsız bişey değildir:D hiç bişeydirD:Dpuhahaha:D
    burası feminizm koktu:D:D

4. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkek kadınsız bişey değildir:D hiç bişeydir..

tuttum bu cümleyi...tam isabet... :) :)

emeğinize sağlık...

5. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence erkek kalbi değilde başka bişeyi kadınsız yapamıyo.......

Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir erkeğin kalbi...

bir erkeğin kalbi...

erkeğin kalbi nasıl kazanılır bir erkeğin kalbi nasıl kazanılır bir erkek 10 günde erkek geri tekrar
  2. erkek kalbi

erkek kalbi

bakalım neler varmışş :laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
  3. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:
  4. Erkeklerin Kalbi Kadınlar Olmadan Yapamıyor !

Erkeklerin Kalbi Kadınlar Olmadan Yapamıyor !

Erkekler ne kadar kadınları anlamamak için ısrar etselerde bizler olmadan yaşamaları biraz zor. Çünkü yalnız yaşayan erkeklerde damar tıkanıklığı yapan bir molekülün seviyesinin arttığı tespit edildi. Sosyal erkeklerin kalp sorunu yaşama riski, asosyal olanlara göre daha düşük çıktı. 3 bin 267 kadın ve erkek üzerinde yapılan araştırmayı yorumlayan uzmanlar, sosyal açıdan izole kişilerin...

Sayfayı Paylaş