gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erkek öğretmene ne alınır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yarın arkadaşlarla toplanıp öğretmenimize hediye alacaz ama ne alsak bilemedik ? Parfüm ve kalemden başka birşey aklımıza gelmiyor. Erkek öğretmene ne alınır hediye ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Erkek öğretmenlere özel hediye seçenekleri üzerinde öğretmeninizin adının yazılı olduğu bir dolma kalem, anahtarlık bir kravat iğnesi daha birçok seçenek bulabilirsiniz işte sizlere Erkek Öğretmenlere Özel Hediye Seçeneklerinden bir kaçı...

Erkek Öğretmene Özel Perre Puzzle Perre 1500 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası

Erkek Öğretmene kişiye Özel Kalem Silindir Kutusunda

Erkek Öğetmene Özel Çok Amaçlı Anahtarlık Kişiye Özel İsim İşlemeli

Erkek Öğretmene Özel Aksesuar Seti - Özel Deri Kutusunda İkili Seti

Öğretmeninize özel ajanda

erkek öğretmene ne alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilolar neden geri alınır?

Kilolar neden geri alınır?

Verdiğiniz kiloları geri alıyorsanız, bir sorun var demektir. Kilo koruma dönemlerinde bir veya iki kilogramlık artış, beklenen bir durumdur. Daha fazla kilo artışı yaşanmış ise, bunun nedenleri araştırılmalıdır. Test yaptırmak şart! Suadiye Memorial Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Bölümü'nden Diyetisyen Oya Yüksek, kaybedilen kiloların neden geri alındığını şu sözlerle açıkladı:...
  2. Anneler gününde ne alınır?

Anneler gününde ne alınır?

anneler gününe ne alınır anneler gününde ne alınır gününde neler alinir gununde Anneler günü geldi çattı.Ve şimdiden hepimiz annelerimize ne hediye alsak acaba diye düşünmeye başladık bile.Sizlere Anneler gününde hediye önerileri hakkında işinize yarayacağını umduğum bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Öncelikle sizler annenizi çok daha iyi tanıyorsunuz onun nelerden hoşlandığını yada hangi...
  3. Erkeklerin Gönlü Nasıl Alınır ?

Erkeklerin Gönlü Nasıl Alınır ?

erkeklerin gönlü nasıl alınır erkek arkadaşımın gönlünü nasıl alırım bir erkeğin gönlü alınır erkeğin sevgilimin gönlünü alabilirim Ya arkadaşlarım erkek arkadaşımın yani sevgilimin gönlünü kırdım ve bunu nasıl tamir edeceğimi bilmiyorum. Acaba kalbi kırılmış bir erkeğe nasıl davranılır ne yapılır lütfen yardıııııııııııııııııııııııııııım:(
  4. 14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır ? Arkadaşalr ben düşündüm düşündüm bulamadım sizce 14 Şubatta Ne Alınır ?
  5. erkeğe ne hediye alınır tavsiye lütfen

erkeğe ne hediye alınır tavsiye lütfen

merhabalar erkek arkadaşımın yakında doğumgünü var ilk kez bir erkeğe hediye alacam ve bu konuda oldukça tecrübesiz ve kararsızım bayan olsa birçok seçenek var ama erkek olunca iş biraz daha zorlaşıyor erkek arkadaşım benim için çok değerli onun için ne alabilirim tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş