gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Erkek Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Erkekler için 2016 yılı saç kesim modelleri ve trendleri Kimisi erkekler için kesilecek saç modellerinde uzunu sever iken kimisi kısa kesimli erkek saç modellerini seviyor. Ben sizlere buradan vereceğim araştırmada erkeklerin kullandığı saçlar için Avrupayı takip edeyim diye düşündüm ve Google görseller üzerinden arama yaparak değişik ve ilginç çizimli saçlara ulaştım. Örneğin şu aşağıda görünen model en başta aramalarda çıkan bir modeldi arkadaşlarım.

Üst tarafları uzun bırakılırken kulak üstü bölümü sıfırlanarak bir üst bölümü 2-3 numara gibi tıraşlanmış ve kaşın hemen üstünden bir çizgi çizilmiş nasıl hoş değil mi kızlar ?

Çizilmi Erkek saç kesimi.jpg

Bu modelin yanı sıra erkekler artık aşağıdaki gibi yine çizimli yarım ay şeklinde kulakların üstü sıfırlanan ( kaşa doğru sıfırlama ) modelleri tercih ediyorlar. Onunda görselini aşağıdan bulabilirsiniz.

Çizimli ve şekilli değişik erkek saçı.jpg

Herkes kendini iyi histtetiği güzel modeller kullanıyorlar. Uzun olmayan erkek saçı modellerinde şimdilerde kirli sakalın da moda olduğu düşünüldüğünde, sakal boyları ile saç kenarı uzunlukları birbiri ile aynı ölçüde olan modeller de var. Ben daha fazla lafı uzatmadan 2016 erkek saç kesimleri ile ilgili olan görselleri eklemek istiyorum.

Bunlarda yeni 2016 yılı kesimine örnekler.jpg Çizilmi Erkek saç kesimi.jpg Çizimli ve şekilli değişik erkek saçı.jpg En iyi saç kesim modelleri erkeklere özel.jpg Erkek Saç Kesim Stilleri.jpg Modern erkek saç kesimleri.jpg Uzun erkek saç kesimi örneği.jpg Çizilmi Erkek saç kesimi.jpg Çizimli ve şekilli değişik erkek saçı.jpg

Ayrıca Kadınlarımız için de oluşyturduğumuz harika kahkül kesimleri ve değişik saç örneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Konularımızdan faydalanın :)

Çikolata Karamel Saç rengi büyüsü
    SadmiN tarafından
    Çikolata Karamel Saç Rengi Çikolata karamel karaşımı ünlülerin kullandığı saçlar ve bu saçları tam olarak görünüm seçeneklerini bu yazımda galeri olarak sizlere sunmak istiyorum arkadaşlarım....
    Tesüttür gelin başı modelleri harikalar
    SadmiN tarafından
    Kapalı olan gelin adaylarının olmazsa olmazı olan kapalı şekilde tesettür gelinliğe uygun olarak yapılmış görsel gelin başı galerisi arkadaşlarım.
    Emo saç kesimleri ve renk seçenekleri
    SadmiN tarafından
    Emo Saç kesimleri ve saçlarına uyguladıkları renk kombinasyonları ile ilgili görsel galerimiz.
    Ünlülerin kahkül kesimleri ve modelleri
    SadmiN tarafından
    Ünlü kadınların kahkül modelleri ve kesimleri Ünlü kadınların özellikle göz önünde bulunan dünya starlarının tercih ettiği birbirinden güzel kesimli kahkül modellerini bu konumda incelemeye karar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mart 2016
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Erkek Saç Modelleri
    hi ilginc ve guzel paylasim icin tsklerrrrr canim

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    2016 yılına özel olarak eklediğimiz yeni erkek saç kesimlerine ait görseller konumuza eklenmiştir.

Erkek Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ≤∞≥ eMo eRkek-> Saç modeLLeRi ≤∞≥

≤∞≥ eMo eRkek-> Saç modeLLeRi ≤∞≥

emo erkek saç modelleri erkek emo saç modelleri stilleri emocu stilleri Resim Forum, Forumlar, Forum Siteleri, Eglence, Ask, Sevgi, Korku, Resimler, Emo Tarafından Küçültülmüştür,Orjinal Boyuta Dönmek için Tıklayın.1006x669. Resim Forum, Forumlar, Forum Siteleri, Eglence, Ask, Sevgi, Korku, Resimler, Emo Tarafından Küçültülmüştür,Orjinal Boyuta Dönmek için Tıklayın.806x535.
  2. Erkek saç modelleri

Erkek saç modelleri

erkek saç modelleri erkek saç modelleri 2011 en güzel en güzel erkek saç modelleri 2011, 2011 erkek saç modelleri, erkek saç kesim modelleri 2011, 2011 erkek saç kesim modelleri, erkek saç stilleri, Bir kadın sitesi olarak, Siz Sevgili Melek'lerimizin eşlerine ve bizi ziyaret eden erkek misafirlerimiz için yılın erkek saç modellerini sunuyoruz bu yazımızda...
  3. Erkek saç modelleri 2011

Erkek saç modelleri 2011

saç modelleri 2011 erkek saç modelleri 2011 erkek cocuk sac erkek saç modelleri, 2011, trendleri, modası burada arkadaşlar. Bizi ziyaret eden sevgili erkek misafirlerimize ve Melek'lerimizin, erlerine - sevgililerine, yılın erkek saç modellerini sunuyoruz :)
  4. 2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri de paylaşır mısınız acaba sitenizde. Kadın gözüyle modeller istiyorum yeni saçlarımı sizin zevkinize bırakıyorum :)
  5. Yeni Erkek Saç Kesim Modelleri

Yeni Erkek Saç Kesim Modelleri

Bu konu 2013 erkek saç kesim modellerine yer vermektedir. Her ne kadar kadın paylaşım forumu olsak da beyleri unutmayarak, 2013 erkek saç modellerini paylaşıyorum. Kişisel bakımına düşkün karizmatik beylere özel, en yeni erkek saç kesim örneklerini foto galerimiz de sizler için bir araya getirerek, "saçımı nasıl kestirsem" diye kararsız olan beylere seçenek olarak sunuyorum. 2013...

Sayfayı Paylaş