gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler İçin Uzun Saç Modelleri 2016

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Günümüz de bayanlar kadar erkekler de saç kesim modellerine oldukça özen göstermektedir. Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne dikkat eden beyler, farklı saç kesim modelleri ile değişik imaja sahip oluyorlar. Genellikle ünlülerin saç kesimlerini kendilerine örnek almaya çalışan erkekler bazıları da kısa kesim saç modelleri yerine daha uzun saçları tercih ediyorlar. Aslın da erkekler için uzun saç modellerini düşündüğünüz de önyargılı olmamak gerekiyor. Çünkü bazı erkeklere uzun saç kısa saçtan daha çok yakışıyor;)

Hatta balyaj yada röfle attırarak daha farklı bir görüntüye de kavuşabilirsiniz. Sizler için seçtiğim uzun erkek saç modellerinden oluşan görselleri bu yazım da paylaşıyorum.
    uzun erkek sac (1).jpg uzun erkek sac (2).jpg uzun erkek sac (3).jpg uzun erkek sac (4).jpg uzun erkek sac (5).jpg uzun erkek sac (6).jpg uzun erkek sac (7).jpg uzun erkek sac (8).jpg

Erkekler İçin Uzun Saç Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler için uzun saç modelleri

Erkekler için uzun saç modelleri

erkeklerde uzun saç bakımı erkek uzun saç modelleri erkek modelleri 2010 bere bakımı Erkeklerin saç uzatması olayına sizler nasıl bakıyorsunuz ama bazılarına hakkaten yakıştığı gibi bazılarındada inanılmaz itici bir görüntü teşkil ediyor bana göre.
  2. 2012 Erkek Saç Modelleri ( uzun kısa )

2012 Erkek Saç Modelleri ( uzun kısa )

uzun yada kısa 2012 erkek saç modelleri arıyorum teşekkürler.
  3. Uzun Saçlılar İçin Günlük Saç Modelleri

Uzun Saçlılar İçin Günlük Saç Modelleri

günlük saç modelleri, uzun saçlılar için saç modelleri, uzun saç modelleri Sevgili melekler, uzun saçlar ayrı bir özen, ayrı bir bakım ister. Temizlenmesi, bakımı uğraş gerektirir ama güzelce tarandığında, şık bir model uygulandığında da havasından geçilmez. Düz fönlenmiş uçuş uçuş saçlara, doğal dalgalarla hareketlenmiş upuzun saçlara kim dönüp de bakmazki? Biz de bu sayfamızda uzun...
  4. Erkekler İçin Kaban Modelleri 2016

Erkekler İçin Kaban Modelleri 2016

Her ne kadar sitemiz özellikle bayanlara yönelik olsa da tabi arada beyleri de unutmayarak onlar için en güncel moda haberlerini ilgili bölümümüzden paylaşıyoruz. Kış ayları denince akla ilk gelen tabiki yağmur, kar ve soğuklar geliyor. Böylesi havalar da soğuktan korunmak için giyilmesi gereken önemli bir ihtiyaçlardan biri de kaban modelleri oluyor. Hem spor hem de klasik giyimlerinizin...
  5. Modern Erkek Saç Modelleri 2016

Modern Erkek Saç Modelleri 2016

Saç modelleri bayanlar kadar erkekler tarafından da sıkı bir şekil de takip ediliyor. Kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren karizmatik beyleri unutmayarak sizler için bu konumuz da modern kesimlerden oluşn erkek saç modellerini paylaşıyorum. Genellikle hayranı olunan ünlülerden esinlenerek istenilen erkek saç kesimleri bunun yanın da farklı ve çekici görünmeyi seven erkekler için de...

Sayfayı Paylaş