Erkek ve Kız Çocuklarda Boy - Kilo Oranları

merhaba ben 13 yaşındayım boyum 150 fakat kilom ise 40 sizce boyum yaşıma göre iyimi ve kilomla orantılımı:)

mrhaba ben 12 yasındayım 150 cıvarında yım ve kılom 43 . sızce cokmu. ben 7 ye gectım . ayrıca zor olmayan ve evde bıle yaılabılecek kesın ıse yarayan bır dıyet lıstenız varmı ? nolur yardım edın kılolu olmaktan cook sıkıldım

Ben 14 Yaşındayım Arkadaşlarım Dalga Geçiyor Benimle 187 Cm Boyum 102 Kiloyum Sizce Takmalımıyım Onları ?

Allaha şükür bundan kötüsü yok

slm arkadaşlar ben hepinizden kötüyüm yani zayıf vede kısa ben okulumu yeni bitirdim 8.sınıfı geçtim okulda herkes benimle dalga geçerler ve bende üzülürdüm okuldaki adımcüce vede keru tahtaydı akşamları hep ağlar dua ederdim allaha şimdik allaha şükür iyiyim yani uzamışım ama zayıfım yine bunada şükür zaten zayıf olmam normal nasıl normal çünkü herzaman stres e giriyorum ailemde hep kavga hep hastalık ondan zayıfm iyi günler bukadar yeter cevap bekliyorum bay ALLAHA EMANET OLUN HAKKINIZI HELAL EDİN

Merhaba gençler :) İster zayıf olun ister şişman,ister uzun olun ister kısa...Böyle küçük şeylere takılmayın.Sağlıklımısınız ona bakın,kendinizi önemseyin sevin ve ne olursa olsun kendinize olan güveninizi kimsenin yıkmasına izin vermeyin..Sevgiyle ... :)

Geri