gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler doğuma girmeli mi?

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

zerrin sürenkök Kadınların hayatındaki en zor anlardan biri doğum yapmak...Peki bu heyecanlı ve bir o kadarda sıkıntılı anda eşiniz yanınızda olmalı mı?
    İnsan o durumda canıyla uğraşıyodur eşini gözü görmezki Kapıda beklesede yanında olduğunu biliyorsun sonuçta.Sen orda acı çekeceksin, o anda onun elinden birşey gelemiyecek.Karşıdaki insan için zor bi durum.Yanında istemek biraz bencillik olur.Şahsen ben erkek olsam kapıda beklemekten çatlasamda girmeyi istemezdim.

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    KaTiLiliyorum :)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Girmemeli bence kızlar:)

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Girmeli bence..Kadının ne çektiğini görsünki tv de dizilerde gördüğü zaman esas mı? demesin...Belki kadir kıymet bilirler...

5. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Benceeeeee :)

Girmemeli !!!

Nedenine gelince, tabiki güzel olurdu iceriye giriyorlar, eslerini o halde görüyor, ve birden bire degisiyor, kadinin kiymetini anliyorlar...vs vs vs

Ama gercek böyle degil neyazikki, cogu erkek o anda orda olup biteni bir bayan gibi kavrayamiyor.
    Anne 9 ay boyunca bebek ile 1 olmuske, baba o iletisimi kuramadi.
    Ve cogu zamanda öyle oluyorki, hayatlari boyunca unutamiyacaklari birsey olarak kalyior, ve bu neyazikki pozitif yönde olmuyor.

Bunlar tabiki benim fikirlerim, ama yok ben esimi yanimda istiyorum diyenlerede saygim sonsuz :):)

7. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence girmeli ve elimi tutup bana destek olamalı neden tek başıma çekiyorum acıyı hayat müşterek beraber sıkıntıyı çekmeli beraber mutlu olmalı ayrıca ne zorlukla bebek dünyaya getirildiğini görmeli ki benim ve bebeğimin kıymetini daha bir iyi anlamalı annenin psikolojisini anlamalı ve doğum sonrasında anlayışlı olamalı anneye karşı

8. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Girmeli diyen tüm Meleklere katiliyorum...Erkegin elinden o an birsey gelmiyor belki ama o cocugun dogdugunu görmsesi ilk cigligi feln bence adamda da duygusal anlamda birseyler uyandiriyor....

Ben Stajdayken iki doguma girmistim....dogum yapan bayanla hic bir alakam yokken o cocugun dogumunu görmek bana bile mutluluk verdi.....erkekleri bu konuda mahrum birakmayalim onalrda o anki mutlulugu yasasinlar....

9. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede girmeli... Cocugu yaparken yanimdaydida dogururkenmi yanimda olmicak :), hem zaten Dogum odalari normal Odaymi$ ( o korkunc bacaklarini kaldirdigin sedye yok, ben hep o var saniyordum) ve yanida biri olmasi gerekiyor ( yani almanyada bizim eyalette böyle, diyer eyalet ve ülkelero bilemem tabii)

10. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Cok hossun Eminecigim,cocugu yaparken yanimdaydi ha:laugh:Benimki oglumun dogumunda önce bir müddet yanimdaydi,sonra en önemli esnada disari yolladim onu.Kizkardesim yanimdaydi.Ama o da benim aci cekmeme dayanamayip basladi aglamaya ve ben isimi gücümü birakip basladim onu teselli etmeye.Bence eger bir adam kiymet bilecekse illada doguma girdigi icin yapmiyor bunu.Ama bilmeyecekse 10 doguma da girse fark etmez.Ayrica almanyada bile uzmanlar artik pek tavsiye etmiyor bunu.Erkekler cinsel olarak soguyormuslar eslerinden.

11. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    benim ilk doğumumda eşim kapıda bekliyordu ,bağırtılarımı duyunca ağlamış:D
    Dışarıda olanda dokuz doğuruyor aslında...
    Sancı anında yanında olması elini tutması tabiki, güzel..
    Detaylı olarak doğumu gören erkeklerde cinsel anlamda soğukluk olabiliyormuş
    Duyumlarım öyle yani...
    .

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aslında evet o acıdan kendi derdimizde olcagmız icin :D ama olsada fark etmez yani

Erkekler doğuma girmeli mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak Alman sosyolog, bugünün ve geleceğin cinselliği konusunda oluşan düşünceleri bir kitapta topladı… 13 Mart 2007 Salı 21:00 Alman sosyolog Klaus Fieseler, cinsellik uzmanları, sokaktan insanlar ve psikologlarla yaptığı röportajlardan oluşan kitabında mitlerin temelini araştırmaya çalıştı. Gelecek konusunda düşüncelere göre, 2020′de zenginler gen teknolojisi sayesinde...
  2. Disi mi Erkek mi?

Disi mi Erkek mi?

Öğretmen öğrenciLerine sormuş ; 'BiLgisayar erkek mi dişi mi sizce ?' ~ Kız öğrenciLer : BiLgisayar erkektir . Çünkü biLgisayarLar asLında sorunLarı ç...özmek için yapıLmalarına rağmen ömürLerinin dörtte ücünü sorun yaratarak geçirirLer. Daha da önemLisi bunLardan bir tane aLdığınız an , biraz daha sabretmiş oLsaydınız çok daha geLişmiş bir modeLine sahip oLabiLeceğinizi görüp...
  3. Babalar doğuma girmeli mi?

Babalar doğuma girmeli mi?

pDoğum fotografı Doğum yöntemleri Merhaba kızlar sizce de babalar doğuma girmelimi Ben şahsen girmesini istemedim o yanımda olunca şımarırım diye düşündüm Peki uzmanlar ne öneriyor buyrun okuyalım rmesi giderek daha sık karşılaştığımız bir durum. Ancak bu her babanın doğuma girmesi gerektiği anlamını taşımamalıdır. Bazı anneler babanın yanlarında bulunmasını rahatlatıcı bulurken bazıları...
  4. eşiniz doğuma girmelimi

eşiniz doğuma girmelimi

merhaba iki ay sonra inşallah doğum yapacam şu an için normal doğumda karar kıldık ben eşiminde doğuma girmesini istiyorum o bunu kabul etmiyor acaba sizce erkek doğuma girmelimi bu konuda ne düşünüyorsunuz ısrar etmelimiyim ben yanımda olmasını çok istiyorum
  5. Kız veya erkek bebek olması  için ne zaman ilişkiye girmeli?

Kız veya erkek bebek olması için ne zaman ilişkiye girmeli?

erkek bebek için hangi günler ilişki olmalı,kız bebek için ne zmaan ilişkiye girmeli,bebeğin erkek olması için ne yapmalı,bebeğin kız olması için ne yapmalı,kız ve erkek bebek için ilişkiye girilicek günler Özellikle ilk çocuktan sonra bazı anne ve babalarda doğacak olan çocuklarının cinsiyetini belirleme gibi istekler doğabilir ve bu yönde araştırmalar yapak isteyebilir. Öncelikle şunu...

Sayfayı Paylaş