gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşiniz doğuma girmelimi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba iki ay sonra inşallah doğum yapacam şu an için normal doğumda karar kıldık ben eşiminde doğuma girmesini istiyorum o bunu kabul etmiyor acaba sizce erkek doğuma girmelimi bu konuda ne düşünüyorsunuz ısrar etmelimiyim ben yanımda olmasını çok istiyorum

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Aslın da bende son doğumumda eşimin doğuma girmesini istiyordum fakat sonradan mantıklı bir şekilde düşündüğüm zaman bunun etik olmayacağına karar verdim zaten eşimde açıkcası tırsıyordu hahaha tabiki bu kişisel bir düşünce ama ben girmelerinden taraf değilim:)

sultansu bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    erkekler daha çok etkileniyor bazı olaylardan.benim bi arkadaşımın eşi doğuma girdi ve arkadaşım zor bi doğum geçirdi sonradan eşi onun okadar yıprandığını görünce ikinci bebeği istemedi.erkekler daha kolay etkileniyo evet girmeside hoş olurdu ama bence dışarda sabırsız beklemesi daha güzel olur :)

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Erkeğin dışarda heyecanla beklemesinin tadına doyum yok bunu ben biliyorum:D İlk doğumum normaldi ve kapının önünden ayrılmadı ikinci doğumumda acil sezeryana girdim o sanmış çok uzun süre içerde kalacam odadan çıktığımda onu bakımlı yakışıklı göreyim diye berbere traş olmaya gitmiş hahaha üçüncü doğumum ikizdi ve o çok başkaydı çünkü uyanık girdim sezeryana ve dışarda büyük bir kalabalık benim doğumumu ve bebekleri bekliyordu eşim çok heyecanlanmış özelliklede kızını kucağına verdiklerinde çünkü kızım bize süpriz olmuştu cinsiyetini tam olarak göstermemişti Rabbim bu duyguları isteyen herkese yaşatsın biz içerde bir doğrurken onlar dışarda dokuz doğuruyor merak etmeyin böylesi daha güzel oluyor :D:D

sultansu bunu beğendi.
  5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Amin mavicim aminnnn.inşallah bizlerde görürüz o günleri hayırlısıyla :) doğumhane kapısında bizimde bi ağacımız olur inşallah :D

sultansu ve MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah canım inşallah Allah gönlünüze göre versin.

ÖzGüL bunu beğendi.
  7. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    bence erkekler doğuma girmemeli. doğuma giren erkeklerin doğumdan sonra eşlerini "anne" olarak görmeye başladıklarını ve artık arzulamadıklarını okumuştum bir yerde. bağdata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım di mi ama hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  8. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ben bazen girmeli diyorum bazen girmemeli :)) kararsızım

9. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    canım öle erkekler genelde evliliğin ilk başlarındada böyle görüyo karısını.çok zor bi durumdur heralde öle bi adamla yaşamak.kımsenın başına vermesın Rabbim herşeyın ve herkesın yeri ayrıdır.

10. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Benim esim dogumda hep yanimdaydi. Basucumda durdu elimi tuttu terimi sildi su icirdi saolsun kizlar öyle bi destek aliyoki insan cok guzeldi yanimda olmasi. Hem bence her erkek girmeli ve o ani yasayip biraz olsun esini anlamasi lazim. Ayrica o aylarca beklenen bebegin dogar dogmaz kucagimiza beraber almamizda hic kacirilmicak bi an!! Bebegimizide esim yikamisti ebeyle beraber:) Allah izin verirse yine bu doguma yine girecek:)
    Rabbim ccümlemize saglikli hayirli dogum nasip etsin :)

MaWiM bunu beğendi.
  11. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kuzu ne yapmıssın sız bee adamda ne yurek varmısbenımkını oldurseler gırmez allah tup ısteyenlerın basına verır ınş:D:D

karakuzu bunu beğendi.
  12. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tup demısım pardooon tüm :D:D

13. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kizz sanki omu doguruyo ne korkcak hahaha hem dogumuda ebe yaptiriyo o yaptirmiyo :D:D sadece bas ucumda elimi tutup ani paylasti destek oldu:))Kelebeeemmm ins ikincide girer senin esinde :tik:

14. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    Benimde esim hepp yanimdaydii ayni kuzumunki gibiiii cokdaa iyii olduuuuuu :D:D bidaha dogursam gene girdiririmmmmmmm

15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

anam sunlara bakj benımkı gelmesın orda herseye karısır dısarıda baklesın hem benımkı sezeryan bagırıp cagırmıyon terlemıyon bıle hahaha

eşiniz doğuma girmelimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler doğuma girmeli mi?

Erkekler doğuma girmeli mi?

zerrin sürenkök Kadınların hayatındaki en zor anlardan biri doğum yapmak...Peki bu heyecanlı ve bir o kadarda sıkıntılı anda eşiniz yanınızda olmalı mı? İnsan o durumda canıyla uğraşıyodur eşini gözü görmezki Kapıda beklesede yanında olduğunu biliyorsun sonuçta.Sen orda acı çekeceksin, o anda onun elinden birşey gelemiyecek.Karşıdaki insan için zor bi durum.Yanında istemek biraz bencillik...
  2. Eşi Doğum Yapanların Babalık İzni Kaç Gündür?

Eşi Doğum Yapanların Babalık İzni Kaç Gündür?

eşi doğum yapan memurun doğum izni eşi doğum yapan memura kaç gün izin verilir 2012 eşi doğum yapan işçiye kaç gün izin verilir 2012 Eşi memur ya da işçi olan gebe meleklerimizin işine yarayacağını umduğumuz bir yasayı hatırlatmak istiyoruz sizlere melekle. :) Doğum yapmanız halinde eşinizin alacağı izin gün sayısı .. 657 sayılı Kanunun 104. maddesinin (B) bendine eklenen yeni cümle şu...
  3. eşiniz doğuma giricekmi?

eşiniz doğuma giricekmi?

Epidural normal doğum merhaba kızlar, doğuma eşiimle birlikte giricek arkadaşlar varmı? benim sezeryan olduğu için eşimi almadılar normal doğumda eşler rahatlıkla girebiliyorlar
  4. Babalar doğuma girmeli mi?

Babalar doğuma girmeli mi?

pDoğum fotografı Doğum yöntemleri Merhaba kızlar sizce de babalar doğuma girmelimi Ben şahsen girmesini istemedim o yanımda olunca şımarırım diye düşündüm Peki uzmanlar ne öneriyor buyrun okuyalım rmesi giderek daha sık karşılaştığımız bir durum. Ancak bu her babanın doğuma girmesi gerektiği anlamını taşımamalıdır. Bazı anneler babanın yanlarında bulunmasını rahatlatıcı bulurken bazıları...
  5. Doğuma eşi giren varmı?

Doğuma eşi giren varmı?

doğum odasına eşlerin beraber girmesi,doğum odasına eşimde girebilirmi, doğum odasına eşimin girmesi sakıncalımı,doğumda eş desteği hakkında bilgiler Günümüzde çocuk sahibi olmak, artık sadece kadınları ilgilendirmiyor. Çocuğunun dünyaya gelişini bizzat yaşamak ve doğumhanede eşinin yanı başında bulunmak isteyen babaların sayısı giderek artıyor. Eş desteği Müstakbel babalar doğuma...

Sayfayı Paylaş