gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Çiftlerin doğuma birlikte girmesi sakıncalımıdır,çiftlerin doğuma birlikte girmesi,eşim doğumuma girmek istiyor benden tiksinirmi,eşim beni doğum yaparken görürse tiksinirmi,çiftlerin doğuma birlikte girmesi hakkında bilgiler b.jpg
    Beyza hanım merhaba yakın tarihte doğum yapıcam eşimde doğumda destek olmak ve bebeğimizin dünyaya geliş anını görmek istiyor yanlız ben tedirginim.Beni doğum esnasında görüp tiksinip uzaklaşmasından sizce ne yapmalıyım?

Merhaba ;Eşinizin size destek olup ,bebeğinizin dünyaya gelişine şahit olmak istemesi olağan bir istek .
    Bu tamamen kişiye özgüdür. Tüm erkekler böyle bir durumda farklı tepkiler gösterebilir. Örneğin; eşiniz sizi beğenmemek değil belki ama duruma yabancılaşabilecektir. Bununla birlikte, bazı yeni babalarda majör tepkiler meydana gelebiliyor; bebeklerinin dünyaya gelişini izlemek onlarda eğlenceli-yaşamsal bir tecrübeden çok aşık oldukları kadının bebeklerini dünyaya getirmelerinden dolayı daha da derin bir sevgiye dönüşebiliyor. Bu duruma karar verecek olan siz ve eşinizsiniz. Ancak, eşiniz doğuma irmek istemiyorsa zorlamamanız yerinde olacaktır.
    Bu durum tamamen eşinizin kişiliği ile alakalı bir durumdur. Bazı durumlarda doğuma girdikten sonra erkeklerin eşlerine saygısı artarken bazı durumlarda ise dayanamamakta ve duruma yabancılaşabilmektedir. Bu yüzden doğuma girip girmeme konusunda eşlerin kendi aralarında düşünüp karar vermesi gerekir. Eğer eşiniz doğuma girmek istemiyorsa kesinlikle onu zorlamayın.

Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uygun görürseniz bende mod olmak isterim :)

uygun görürseniz bende mod olmak isterim :)

merhaba adminlerim melekler mekanında bende görev almak istiyorum eğer uygun görürseniz tabii, çok soru soran bi melek olarak böyle bi başvuru yapmam nasıl olur bilemiyorum tabii ama öğrenmek öğretmek çalışmalarımla faydalı olmak istiyorum ilginiz için teşekkür ederim :) saygılarımla......
  2. Beni Admin Yaparsanız

Beni Admin Yaparsanız

*Eğer beni admin yaparsanız konularınız silinmeyecek *Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin...
  3. uygun görürseniz bende mod olmak isterim..

uygun görürseniz bende mod olmak isterim..

sayın adminlerim ve yönetici arkadaşalarım eğer uygun görürseniz bende mod olmak istiyorum teşekkürler
  4. eşim beni aldatıyor mu?

eşim beni aldatıyor mu?

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim...
  5. Eşim beni sevmiyor

Eşim beni sevmiyor

Arkadaşlar yardım edin akıl verin nolur dertleşmeye çok ihtiyacım var ben yeniyim aranızda derdimi kimseye anlatamıyorum siz bari dinleyin..Ben 25 yaşındayım eşim 36 severek evlendik önceleri çok yiyi davranıyordu sanki ben olmasam yaşayamaz öyle hissediyordum şimdi ise yüzüme bile bakmıyor benimle konuşmak dahi istemiyor soruyorum aşkım bi derdinmi var neden böyle yapıyorsun diyorum kes...

Sayfayı Paylaş