gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

erkekleri evliliğe götüren tuzak cümleleler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Ben neyim senin için? Hayri lütfen bana söyler misin, senin için kimimben? - Senden bi çocuğum olsun istiyorum Nejat. Evlenmemiz şart diil.

- Annem seninle tanışmak istiyor Haydar? Canım ne var bi gelip merhaba desen?

- Seninle bir koltuğa uzanıp filmler seyretmek istiyorum Mahfi?

- Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Evlilik bana göre değil Hikmet.

- Babam artık görüşmeyeceksin o çapulcuyla dedi Tarık?

- Beni ne doktorlar ne mühendisler istedi bilsen? Aklın durur yani. Ne o durgunlaştın Fevzi?

- Evlenmekten korkacak ne var Hidayet. Alt tarafı bir kağıt parçasındanmı korkuyorsun.

- Bizim ilişkimizde eksik bişey var ama nedir bulamıyorum Fırat?

- Bu gün kravatını ben bağlamak istiyorum Ferit?

- Nasıl yaptığım kuzu kapamayı beğendin mi Talat. ıstersen sana hergün yaparım.

- Evlenmek şart diil. ılişkimize bir isim vermek istiyorum. Ne bileyim adını koyalım tarif edelim yani.

- Beni tanıştırırken kız arkadaşım demenden bıktım. Asker arkadaşım gibi kız arkadaşım. Ne demek şimdi bu. Git başımdan Hüseyin?

- Yo yo diş fırçam çantamda kalsın. Senin banyonda ne işi var. Lütfen ısrar etme şafak!

- Eh madem istiyosun bu eve de bir tane alırım. Bi tane senin evinde olur bi tane benim evimde.

- Hayatııııım. Maçın başladı gel... Sana bira da açtım. Çerez filan?

- Soyadın çok güzelmiş Ertan? Dikkat ettin mi benim ismimle de çok kafiyeli oluyor.

- Değişen ne olabilir ki Sinan. Biz seninle zaten evli gibi yaşıyoruz.

- Bak ne diyicem. Bi akşam yemek yapiyim. Annenler de gelsin ?

- Hayatla ilgili planların nedir İbrahim?

erkekleri evliliğe götüren tuzak cümleleler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler ve Evlilik:)

Erkekler ve Evlilik:)

DUGUNDEN ONCE ERKEK: ELBETTE, BEN ARTIK DURAMIYORUM! KADIN: GIDEYIM MI? ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BILE GECIRME KADIN: BENI SEVIYORMUSUN? ERKEK: ELBETTE KADIN: BENI HIC ALDATTIN MI? ERKEK: HAYIR, BOYLE BIr ŞEY NASIL AKLINA GELEBILIR? KADIN: BENI OPUCEKMISIN? ERKEK: EVET KADIN: BENI DOVUCEKMISIN ? ERKEK: HIC BIR ZAMAN KADIN: SANA INANA BILIRMIYIM? DUGUNDEN SONRA ASAGIDAN YUKARIYA OKUYUN.
  2. Tuzak

Tuzak

İnancı zayıf ve hilekar bir kimseye, Tuzak kurmak hile yapmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Fakat basmak, Ağ.)Olduğu gibi yorumlanır. Kişinin etrafında kötü birisi olduğunu gösterir.Rüyada görülen tuzak, dini zayif ve hilekar bir kimseye isarettir. Rüyada kus avlamak için tuzak kurduGunu gören kimse, kaba bir adama hile eder. Bir kadin rüyada kendisinin bir tuzak kurdugunu ve oraya gelen...
  3. Erkekler Neden Evlilikten Korkar

Erkekler Neden Evlilikten Korkar

erkekler evlilikten neden korkar rüyada ikna etmek erkekler neden evlilikten korkar rüyada vazgeçmek evlenmekten vazgeçmek Her bayanın isteğidir sevdiği erkekle evlensin yuvasını kursun çocuklarının annesi olsun ama bu konuda erkekleri ikna etmek evliliğe kandırmak herzaman çokta kolay değildir. Çünkü herzaman cesur olduğunu hiçbirşeyden korkmadığını söyleyen erkekler evlilikten korkar ve...
  4. Erkekler Neden Evlilikten Korkar.

Erkekler Neden Evlilikten Korkar.

Erkekler evlilikten çok korkarlar. Her zaman evliliği içinden çıkılmayacak bir kabus gibi görürler. Peki neden bu kadar korkuyorlar, ya da ne onları korkutan bu kadar ? Eğer sizde merak edenlerdenseniz, bu yazıyı okuyun ve korkularının nedeni neymiş anlayın.. Kadınlar durgun akan nehirde aheste kürek çekerken erkekler açık denizde bir başlarına kaldıklarını hissederler. Erkeklerin...
  5. Evlenip Boşanmış Erkekle Evlilik

Evlenip Boşanmış Erkekle Evlilik

boşanmış erkekle evlenmek dul erkekle evlenmek evlenmiş boşanmış erkek bir ilişki Basindan evlilik geçmis bir erkek, yani "ikinci el bir erkek" ile beraber olmak kafanizi mi kurcaliyor? Basarisizlikla sonuçlanan iliskisinin dezavantajlari, hatalardan alinan dersler ve tabii tecrübenin avantajlari da var. Iste arti ve eksileriyle ikinci el erkekle iliski geleceginiz. Basindan...

Sayfayı Paylaş