gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

erkeklerin beynii:)

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

erkek beyni erkeklerin beyni erkeğin meleklerim yapılan araştırmaya göre çoğu erkeklerin beyni resimdeki gibiymişş hiç şaşırmadım doğrusu:)

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa erkeyin beynidemi varmis :)
    benimkinin "bahane bulma salgi bezi" cok iyi calisiyor :)

3. bana özel

bana özel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    way be erkklerin beynnde ütü yapma gibi bişey mi warmış:DD:

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    :Dayyy gerckten süper olmuş ya paylaşım için tebriklerr...

5. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :) çok hoş olmuş bayıldım bnmkınde kawga etme kabiliyetı had safhada o ayrı 8)))))

6. istisna

istisna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :puhas::puhas::puhas::laugh::laugh: beyinde en önemli yer maşallah cinsellikle alakalı tipik erkek beyni gerçekten............

7. senaylmz

senaylmz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vay be erkeklerin beyninde küçükte olsa ev işi-ütü varmış. :) Bence bu bahane bulma bölümü erkekten erkeğe değişir. :) :)

erkeklerin beynii:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek

Erkek

genc erkek resimleri tanınmayan fotoları tanınmamış yakışıklı fotoları tanınmayan yakışıklı Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. Kadın rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam -bilinsin yahut bilinmesin- bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye,, Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise...
  2. erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir erkeğin kaleminden hoş bir alıntı......Erkeğin içindeki erkeği tanımada kılavuz olabilir.... İyi bakılırsak çok iyi sevgili olur bizden. Baba, ağabey, kardeş olur. Ama hayat fırtınası dört yandan eserken zorlanırız bazen. O zaman isteriz ki, çiçek adlarını bilen bir kadın girsin rüzgârla aramıza. Her şeyi göze alıp korusun bizi Bakmayın, yufkadır biz erkeklerin...
  3. erkek her yaşta erkektir

erkek her yaşta erkektir

erkek her yaşta erkektir Aaaaaaaa bu tamamen yaradılış kanunu .Ne günahı var masum çocukların canım yaaaaaa O tatlı bakışlarda ne aranır ki? Pek şekerler canım benim
  4. Kaç erkek çok erkektir?

Kaç erkek çok erkektir?

Güzel bir yazı olmuş düşünceleriniz neler paylaşmanızı isterim..kaç erkek çok erkektir?? Kaç Erkek Çok Erkektir? Hayatımıza giren erkeklerin sayısı fazlalaştıkça, biz de olaya alışır olduk. Biz kadınlar için durum böyle ama erkekler için farklı mı? Elbette hayır! Kaç Erkek Çok Erkektir? Günümüz şartlarında, ilişkilerin ne kadar bozulduğunu göz önünde bulundurursak; özellikle büyük...
  5. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...

Sayfayı Paylaş