Erkeklerin de Kalbini kazanmak zor degil:))

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

 1. kaprisli

  kaprisli New Member

  erkeğin ilgisini kazanmak erkeklere söylenecek iltifatlar erkeğe söylenecek iltifatlar erkeklere yapılan
  Hoşlandığınız biri var ve nasıl yaklaşacağınızı kestiremiyorsunuz. Bir de bu tavsiyelere bakın kimbilir belki işinize yarar :)

  Erkekleri Tavlamanın Puf Noktaları

  Dünyanın en güzel bacaklarına ya da dolgun göğüslere sahip olmanıza hiç gerek yok! Biraz sempati ve bolca cesaretle elde edemeyeceğiniz erkek yok! Nasıl mı?


  1. Adım
  Buzları kırın: Hoşlandığınız erkekle bugüne kadar hiç konuşma imkanı bulamadıysanız, yaşadığınızı ve hoş bir kadın olduğunuzu ve ona ilgi duyduğunuzu bir an evvel belli et*melisiniz. Nasıl mı? Gülümseyin; Bir erkeğin dikkatini çe*kebilmenin en iyi yolu, ona bakıp tatlı tatlı gülümsemektir. Onunla karşılaştığınızda gözlerini yakalamaya çalışın ve size baktığından emin olunca hafifçe gü*lümseyin, ama sakın abartmayın! Daha sonra da "merhaba" deyip bir sohbet ortamı yaratmaya çalışın!Relaks olun: "Merhaba" dedikten sonra söyleyecek bir şey bulamayacak kadar gergin hissediyorsanız, sakın he*men paniklemeyin! Hoşlandığınız bir erkeğin yanında güzel sohbet konuları bul*mak biraz zor görünebilir, ama bu aşa*mayı her zaman olduğun gibi davrana*rak rahatça atlatabilirsiniz.
  Küçük komplimanlar iyidir: Ona il*tifatta bulunmak için zamanlamanın çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Konuşmanızın hemen başında ona yağcılık yapmaya başlarsanız, kendini kötü duruma sokabi*lirsiniz. Sohbetiniz ilerlediğinde aralara küçük iltifatlar sıkıştırırsanız, yanınızda kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.


  2.Adım
  Sonunda onunla sohbet ortamı yarat*mayı başardınız. Peki, şimdi ne olacak?
  Meraklı olun: Kendinden bahsetmesini sağlayın.
  Sizden çok konuşuyorsa: Eğer sizinle sohbet etmek için çok istekli gö*rünüyor ve yanınızda bülbül gibi şakıyorsa endişelenmenize hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken, gözlerinin içine bak*mak ve onu dikkatle dinleyip konuyla ilgili sorular sormak.
  Ortak yönlerinize bakın: Tüm sohbetlerinizin sonunda tek bir ortak nokta bile bulamıyorsanız, birbiriniz için yara*tılmadığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Ama durun, hemen önyargılı olmayın! Sevdi*ğiniz kitapları sevmiyor, izlediğiniz filmler*den zevk almıyor olabilir, ancak bu, si*zin anlaşamayacağınızı göstermez. Bi*raz sabırlı olun, onun zevklerine saygı duyun, siz de kendinizinkilerden bahsedin.


  3.Adım
  Şifresini çözün: Sizinle görüşmeye, sohbet etmeye ha*la çok istekli görünüyor. Peki bu, sizden gerçekten hoşlandığı anl***** mı geliyor?
  Gözlere dikkat: Siz konuşurken kendi ayaklarına bakıyorsa, bu utangaç olduğunun göstergesi olabi*lir. Yok eğer etrafa ve özellikle güzel kızlara bakıyorsa, duygularından şüphe etmelisiniz.
  Vücut dili: Vücut diline çok dikkat edin! Konuşurken yüzü ve bedeni size doğ*ru dönük mü duruyor, yoksa her an çekip gidecekmiş gibi başka tarafa mı bakıyor? Eğer vücudu size dönükse problem yok!
  Sıra sizde: Ona ondan hoşlandığınıza dair işaretler göndermelisiniz ki duygula*rınızdan haberdar olabilsin. Onunla konu*şurken, tırnak yemek, saçlarını kurcala*mak veya bacağını sallamak gibi tedirgin olduğunun göstergesi olan hareketlerde bulunmamaya özen göster ve olabildi*ğince rahat görünmeye çalışıp gözlerinin içine bakın! Böylece yanında rahat oldu*ğunuzu fark edecek ve ona karşı nasıl duygular beslediğinizi kolayca anlayacak!

   
 2. kar_tanesi

  kar_tanesi New Member

  Oooooo güzel tavsiyeler büyüyünce denerim aklımda bulunsun :)
   
 3. SEVDAARSLAN

  SEVDAARSLAN New Member

  Hah bir erkek için yapcağım hemi helede bir erkek için niye sonunda beni ağlatsın diyemi hiç kusura bakma beni istiyorsa zaten görür beğenir o beni tavlamak için uğraşsın
   
 4. diplomalibalikci

  diplomalibalikci New Member

  bunları deneyeceğim zira bu ara ihtiyacım olacak komşu oğlu için =))
   
 5. defnee24

  defnee24 New Member

Erkeklerin de Kalbini kazanmak zor degil:)) konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Kadınların kalbini kazanmak

  [B][I][FONT=Comic Sans MS]Erkeklerin, kadınların kalbini çalmayı başarmaları için dürüstlüğü her şeyden önemli tutmaları gerekiyor. İşte dürüstlük ve diğer püf noktaları.. [U] 1- DÜRÜST OLUN[/U] Listeye doğruluk ve dürüstlükle başlayalım... Diğer 7 ipucunu okurken bu kuralı hep aklınızda tutun. Yalan sizi hiçbir yere götürmez. Hiç kimse size yüzde 100 güvenilir olun ya da konu ile ilgisi...
 2. Hiç Zor Degil,Karar Vermek.

  karar vermek neden önemlidir [B]Dora Albert - Your Life –[/B] ”Esim askerligini yaparken basladıgım ise devam edecek miyim?”, ”simdi çocuk sahibi olayım mı, yoksa maddi durumumuz düzelinceye dek bekleyeyim mi?”, ”Bosanma oranlarındaki artısın tüm evlenmelerin bir kumar oldugunu gösterdigi bir zamanda evlenmem dogru olur mu?” İste bunlar günümüzde kadınların karsılastıgı temel sorunların...
 3. Kadınların kalbini kazanmak aslında o kadar zor değil...

  [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=black]Erkeklerin, kadınların kalbini çalmayı başarmaları için dürüstlüğü her şeyden önemli tutmaları gerekiyor. İşte dürüstlük ve diğer püf noktaları.. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=blue]1- DÜRÜST OLUN Listeye doğruluk ve dürüstlükle başlayalım... Diğer 7...
 4. Erkeklerin Zor Anları

  [B][SIZE=5]Erkeklerin Zor Anları[/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5](ben hepsini sormuştum eşime)[/SIZE][/B] [LEFT][FONT=Arial Black][SIZE=4]Batılı hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türden, hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir...
 5. Erkeklerin de Sırları Var

  [CENTER][I][B]ee onlarında kendilerine göre sırları var meleklerim..[/B][/I] [I][B]Erkeklerin de Sırları Var [/B][/I] [I][B][img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/erkekelrin sirlari-82.jpg[/img][/B][/I] [I][B]Bakalım o sırlar nelermiş :D [/B][/I] [I][B]Aslında erkeklerin de sırları vardır, her ne kadar saklamayı beceremez ve hemcinsleri arasında övünme amacıyla paylaşıyor...

Sayfayı Paylaş