gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

erkeklerin ömrü 1 yıl kadınlara bakmakla geçiyor

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

İngiltere'de yapılan bir ankette erkeklerin ömürleri boyunca ortalama 1 yılı kadınlara bakmakla geçirdiği belirlendi. Bence bu anket ülkemizde yapılsaydı sonuç bir kaç kat fazla olurduhahaha Barlarda, gece kulüplerinde ve süpermarketlerde 3 bin insan üzerinde yapılan araştırmaya göre, ortalama bir erkek günde 10 farklı kadına bakarak yaklaşık 43 dakika harcıyor. Bu hesaba göre her yıl 259 saat (neredeyse 11 gün), yani 18 ile 50 yaş arasında 11 ay, 11 gün bu şekilde geçiyor.
    Daily Mail'deki habere göre, 18-50 yaş arasındaki kadınlar ise günde ortalama 6 erkek için 20 dakika harcıyor. Bu da 6 ay ediyor.

Araştırmayı yorumlayan Kodak Lens Vision Centres temsilcisi Mark Ireland, "Erkeklerin kadınlara uzun uzun baktığı, onları süzdüğü bilinmektedir. Ancak bunun için tam olarak ne kadar zaman harcadıklarını bilmek çok ilginç. Karşı cinsi süzmek için harcanan bir yıl çok uzun bir zaman" dedi.

erkeklerin ömrü 1 yıl kadınlara bakmakla geçiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı kadınlara erkeklere bakmak dinimizce günahmıdır?

Yabancı kadınlara erkeklere bakmak dinimizce günahmıdır?

dua eden eller Sual: Yabancı kadınlara bakmak günah mıdır? CEVAP Kadınlara da erkeklere de lüzumsuz veya şehvetle bakmak günahtır. Âyet-i kerimede mealen buyuruldu ki: (Ey Resulüm, müminlere söyle, harama bakmasınlar ve avret yerlerini haramlardan korusunlar! İmanı olan kadınlara da söyle, harama bakmasınlar ve avret yerlerini haramdan korusunlar!) [Nur 30] Hadis-i şeriflerde de...
  2. Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor..

Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor..

Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınların hayatlarının ortalama 8 yılı alışveriş yapmakla geçiyor. Yılda 301 kez mağazaya giden kadırlar bakın neler almayı tercih ediyorlar:Bu kadar uzun bir dönemi alışveriş yaparak geçiren İngiliz kadınlar, yılda ortalama 301 kez mağazaları geziyor. Bunlardan 84'ü yiyecek, 30'u kıyafet, 27'si parfümeri, 15'i...
  3. kadınların ömrü diyetle geçiyor

kadınların ömrü diyetle geçiyor

Kadınların 31 yılı diyetle geçiyor Sürekli kilolarıyla başları dertte olan kadınlar ömürlerinin yaklaşık 31 yılını diyet yaparak geçiriyor. Ünlü İngiliz diyetisyen Sian Porter tarafından yapılan araştırmaya göre her iki cins de hayatlarının 5 haftasını "yemek" düşünerek geçiriyor. Araştırmaya katılan bin 840 kişinin yarısı yaz aylarında formda olmak için mart ayından itibaren...
  4. Ömrü 1 Haftaymis....

Ömrü 1 Haftaymis....

Meleklerim Basligi okuyanin aklina ne geldigini biliom, ama yok öyle birsey degil allaha sükür... Yinede beni cok üzen birsey oldu :uhu: Gecen hafta Cumartesi Annem bana 2 tane balik aldi, (ikimiz aldik ama annem ödedi) Okadar güzellerdiki, renkleri ise SIYAH ve BEYAZ'di , evet :beşiktaş:... Isimlerinide öyle koymustum... :uhu: Beyaz olan disiydi ismide Be$ikti... Siyah olani erkekti...
  5. Erkeklerin Ömrü çok kısa

Erkeklerin Ömrü çok kısa

erkekler Erkeklerin ömrü çok kısaymış:SNeden diye düşünürken sorumun cevabını buldum:)Aslında erkekler uzun yaşar bana göre kadınlar kısa yaşar.Çünkü en çok yıpranan kadınlar oluyor.Ama malesef benim düşündüğüm gibi değil.Erkekler güçlüdür cesurdur ama ömürleri kısa:D Erkeklerin kadınlara oranla neden daha kısa ömürlü olduğu ortaya çıktı. Japon bilim adamları, yıllar boyu süren...

Sayfayı Paylaş