gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için tavsiyeniz neler yaptınız neler ettiniz bu bölümden yazıyoruz ? hamilelik-belirtileri-yorgunluk-bitliknlik.jpg HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme: 6 Aralık 2016 11:17
    elfidamsanem bunu beğendi.
  2. emokiz

emokiz Forum Okuru

Vallahi sitenizin zaten bir çok gebelik hususundaki konularında8n yararlanıyorum ben adetime üç gün kala müthiş şüphelendim test yaptım ve ikinci çizgi vs görmedim hastanede işim vardı doktor antibiyotuk yazacaktı bende bi test yaptıram gelmişken dedim ilk bulggularda bhcg örneği çıktı 17 görüntü daha sonraki iki günde yapmıştım ve hamile kalmıştım bu yaklaşık olarak 2 yıl kadar önceydi tabiki şimdi kızım var o kucağımda yazıyorum site teşekkürler melekelr mekanı :)

elfidamsanem bunu beğendi.
  3. CLOSEBEN

CLOSEBEN Forum Okuru

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken Gebelik Belirtileri

Erken Gebelik Belirtileri

erken gebelik belirtileri gebelik belirtileri erken hamilelik ne zaman başlar hamilelik ne zaman başlar Sevgili melekler... Erken gebelik belirtileri nelerdir nasıl gebilik olduğunu anlarız, diye düşünüyorsanız bu konu tam sizlik. Özellikle anne olan melekler... Hamile kalmak isteyenlere sizin de bir yardımınız olsa. Benim merak ettiğim konulardan biri de... İLK HAFTA GEBELİK BELİRTİLERİ...
  2. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  3. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  4. ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM...
  5. ilk hafta hamilelik ve erken gebelik belirtileri

ilk hafta hamilelik ve erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba; Adetime 15 gün varken kasıklarımda ağrılar vardı. Daha sonra bu ağrılar geçti ara ara tekrar etti. Bugün adet ağrısı gibi sancılar çektim. adetime 6 gün var. Gebelik düşünüyorum. Bu kadar erken belirti olabilirmi ? Bu şekilde belirtiler gösterip aranızda hamile olan varmı ? HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...

Sayfayı Paylaş