gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erkin Koray - Senden Başk

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

nan ki . . . senden başka (x2) hiç
    kimse yok içimde (x3)
    yüzüne bakmasamda ,
    başımı çevirsemde ,
    seni her gördüğümde (x2)
    inan ki . . .
    senden başka (x2)
    hiç
    kimse yok içimde (x3)
    ne kadar kırgın olsam
    dargın olsamda bile
    inan ki . . .
    senden başka (x2)
    hiç kimse yok içimde (x5)

Erkin Koray - Senden Başk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Nihansın Dideden

Erkin Koray - Nihansın Dideden

Nihansın dideden ey mest-i nazım Bana sensiz cihanda can ne lazım Benim sensin felekte çare sazım Bana sensiz cihanda can ne lazım Sezadır matemim tutsa felekler Bana insan değil ağlar melekler Ağlar melekler,ağlar melekler..
  2. Erkin Koray - Kızlar

Erkin Koray - Kızlar

Gönül verdim kara gözlü esmere Alip götürdüler beni askere Kurban olam size ey komutanlar Kizlari da alin askere. Yüce daglar senin karin biter mi? Yanmayan ocakta duman tüter mi? Kurban olam size ey komutanlar Yar olmazsa bu askerlik biter mi? Nazli yare için için yanardim Bu askerligi ben bitmez sanardim Ne çabuk gelirmis meger teskere Herkes seve seve gitsin askere. Kizlari almayin artik...
  3. Erkin Koray - Fesuphanallah

Erkin Koray - Fesuphanallah

Arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah x 2 Biri biterken öbürü de başlar vermesin Allah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x 2 Alemin keyfi yerinde yine maşallah x 2 Bize de bir gün kader güler güler inşallah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x 2
  4. Erkin Koray - Aşkımız Bitecek

Erkin Koray - Aşkımız Bitecek

Ben karagün dostu sanmıştım seni En acı günlerde terkettin beni Bir derdim üstüne bin derdi kattın Her zaman ağlattın şu gözlerimi Aşkımız bitecek böyle giderse Bende hiç günah yok kabahat sende Sanma ki bu dünya sana kalacak Senin de gençliğin elbet solacak Herkesi kendine yar olur sanma Yine benim sana tek yar olacak Aşkımız bitecek böyle giderse Bende hiç günah yok kabahat...
  5. Erkin Koray - Akrebin Gözleri

Erkin Koray - Akrebin Gözleri

Akrebin gözleri her an üstümde sanki G F E Akrebin gözleri öyle yaman ki Öylece bakıyor hiç göz kırpmadan Bekliyor beni kımıldamadan Bekliyor beni kımıldamadan Akrebin gözleri akrebin akrep Akrebin gözleri akrebin akrep Hainlikle dolup boşalan bakışları Sanki bitmez bir kin nefret soluyor Yavaş yavaş yandan yaklaşışları Belli ki küçük bir fırsat kolluyor Belli ki...

Sayfayı Paylaş