gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Erman ve Abiye kuzu resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kısa sürede izleyicelerden olumlu not alan ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Türk Malı dizisinin başrol oyuncularından olan Erman ve Abiye Kuzu resimlerini sizlerle paylaşıyorum:D [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

yaaaa abiyesizzz filmmm çokk cıvıttıaaaa

Erman ve Abiye kuzu resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuzu ve oglak

kuzu ve oglak

: Kuzu ve oğlak Rüyada görülen kuzu ve oglak insanin çocugudur. Rüyada kuzu ve oglak keserek etini yedigini gören kimsenin, kendisinin veya akrabasinin bir çocugu ölür. Rüyada kendisine bir kuzu veya bir oglak bagislandigini görse, onun iyi bir çocugu olur. Kuzu veya oglak eti yediginl gören kimseye bir çocugundan dolayi cüz'l bir mal isabet eder.
  2. Erman & Abiye Kuzu fan

Erman & Abiye Kuzu fan

cirkin erkek çirkin erkek resmi çirkin erkekler en adamlar İyki böyle komşularım yok..:D:D:D:D:D:D:D BİRKAÇ ABİYE KUZU ATASÖZÜ Erkeğin miidesine giden yol kalbinin yakınından geçer Yalancının mumu yansıyana kadar yanar Moda insanın üstüne yapışanı giymesidir Piyasadaki vurgunluk emişen ülkelerin hisse senetlerini feci vurdu DİBE FIRLATTI
  3. Abiye Kuzu Sözleri (=

Abiye Kuzu Sözleri (=

Yeni oyunumuz Abiye Kuzu'nun atasözlerinde yaptığı komik ve eğlenceli değişiklikler.... benden 1 tane gelio :D . . . . . . . . . . . . "İstemek başarmanın karısıdır" hahaha hahaha hahaha
  4. Kuzu Kuzu meee Resimleri

Kuzu Kuzu meee Resimleri

kuzu kuzu isimleri Bu kuzular çok sevimli.Bayram sonu sizlere biraz vijdan azabı çektireyim dedim :oppucuk:Nasıl yediniz bu zavallı kuzuları :D hahaha (Not:Ben yemedim valla ) Yirimm yirimmm .:D
  5. Abiye Kuzu Binnur Kaya Muhteşem Yüzyıl Dizisinde...

Abiye Kuzu Binnur Kaya Muhteşem Yüzyıl Dizisinde...

Muhteşem Yüzyıl dizisinde süpriz konuk oyuncular devam ediyor.Bir süre önce Türk Malı dizisinden ayrılan Abiye kuzu Binnur Kaya Muhteşem Yüzyıl dizisinin 9.cu bölümünde muskacı büyücü kadın rolüyle karşımıza çıkacak.Dizide kalıp kalmıyacağı şu an için netlik kazanmayan Binnur Kaya eminim ki dizinin müdavvimleri tarafından da oldukça ilgi görecek.

Sayfayı Paylaş