gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bensu Soral Resimleri ve Biyografi Bilgileri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şu sıralar ekranların yeni dizilerinden biri olan ve başladığı andan itibaren ekran başında ki izleyiciden tam not alan "İçerde" dizisin de Melek karakterini canlandıran Bensu Soral hayranları için kendisinin en güzel resimleri ile birlikte hayat hiyayesinden kesitler ve rol aldığı diziler hakkın da genel bilgileri paylaşıyoruz. Bensu Soral Kimdir?

2 Şubat 1991 Bursa doğumlu. Bursa İnegöl’de eğitimine devam eden Bensu Soral, burada İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü öğrencisidir. Oyuncu olan Ablası Hande Soral ilk yardım elini ona uzatan kişidir. DiziOyunculari.Biz Ablası Hande Soral da kendisi gibi oyuncudur. Hande Soral daha önce Fatih, Alev Alev, Bir günah gibi, Gecekondu, Küçük kadınlar, Komedi Dükkanı projelerinde rol almıştır. İzleyici tarafından en fazla Küçük kadınlarda oynadığı Armağan Gezici rolü ile bilinmektedir.

Bensu Soral, ekran karşısına geçmesini sağlayan ve ilk dizisi olan, TRT’nin yapımı “Yol Ayrımı” dizisinde rol alarak, beğeni toplamayı başardı. Özellikle Vicdan Dizisi ile çok büyük bir kitleye ulaşmayı başardı. Bir dönem yapmış olduğu modelliği diziler nedeniyle bırakan güzel oyuncu, sinema filmleri çekmek istediğini ve hayatındaki en büyük hayallerinden birisinin de bu olduğunu ifade ediyor. Murat Dalkılıç’ın Kader isimli şarkısına çektiği klipte oynamıştır. Oynadığı dizilerde gençlerin sevgilisi haline gelmiştir. Fiziki özelliklerinden bazıları ise şöyledir; 163 cm boyunda, 55 kilodur. Göz rengi yeşildir. Burcu ise kovadır. Sevgilisi olduğunu biliyoruz ama kim olduğunu daha net olarak öğrenemedik.

Twitter Hesabı: @kedivelisi

İnstagram hesabı: instagram.com/bensusoral/

Bensu Soral‘ın Oynadığı Dizi Ve Filmler
    Yol Ayrımı
    Vicdan
    Kösem Sultan
    Tatlı Küçük Yalancılar
    İçerde

Bensu Soral hayranları için resimlerini paylaşıyoruz.

5694efffc03c0e714c781c64.jpg 5694f017c03c0e714c781c68.jpg Bensu-Soral-5.jpg bensu-soral-fotogaleri-8.jpg Bensu-Soral-Foto-KB.jpg cropped_content_bensu-soral-dislerime-tel-taktirdim-cikana-kadar-dizi-yok_wBT5J0DQuIhT647.jpg SA6A3096-1050x700.jpg

Bensu Soral Resimleri ve Biyografi Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Wassily Kandinsky Biyografi ve Resimler

Wassily Kandinsky Biyografi ve Resimler

kandinsky tabloları wassily kandinsky eserleri eserleri wassily en önemli eseri hakkında bilgi Wassily Kandinsky Biyografi - 4 Aralık 1866 – 13 Aralık 1944 Wassily Kandinsky, 16 Aralık 1866 Moskova doğumlu Rus ressam, 20. yüzyılın en önemli sanatçılarındandır. İlk modern soyut çizimleriyle ünlüdür. Kandinsky çocukluğunu Odessa’da geçirir sonra Moskova Üniversitesi’nde hukuk ve ekonomi okumaya...
  2. Henryk Siemiradzki Biyografi ve Resimleri

Henryk Siemiradzki Biyografi ve Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

ozan biyografi ozanın resimleri ozan resimleri fotoları Ozan Biyografi-Ozan Kimdir Ozan Erzincanda Doğan Ozan İlköğretim ve Üniversite Eğitimini Hollandada Tamamladı. Üniversitede Ekonomi Bölümünü Bitiren Ozan, Aynı Zamandada 5 Yabancı Dil Biliyor. 4 Yaşında Futbol Okuluna Gitmeye Başlayan Ozan, 14 Yaşından İtibaren Profesyonel Olarak Futbol Oynamaya Başladı. Hollandanın Ünlü Futbol...
  4. Hande Soral hakkında bilgiler

Hande Soral hakkında bilgiler

hande soral resimleri hande soral fotoları komedi dükkanı hande soral'ın hayatı, kimdir, biografisi, kısaca bilgiler, resimleri Doğduğu Şehir: Bursa / İnegöl Doğum Tarihi: 02.02.1987 Nasıl Keşfedildi: 'Komedi Dükkanı' programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler...
  5. Akrep Nalan biyografi ve resimleri

Akrep Nalan biyografi ve resimleri

Akrep Nalan'ın hayatı Akrep Nalan hakkında bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda usta sanatçılardan biri oaln Akrep Nalan hakkında ki merak edilen bilgileri sizlerle paylaşıyor ve ayrıca Akrep Nalan'ın resimlerinide aktarıyoruz. Akrep Nalan 26 nisan 1954 yılında Ankara Yenimahalle’de doğmuştur... Nüfus Cüzdanındaki adı: Füsun Nalan Açın’dır. Annesinin adı Hasibe, Babasının adı...

Sayfayı Paylaş