gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ermenistan Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizlerden Ermenistan Nüfusu 2013 bilgilerini biliyorsanız benimle bu sayfadan bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ermenistan Nüfus Bilgileri 2013

Ermenistan Nüfus Rakamları 2013

Ermenistan Güney Kafkasya'da yer alır. Ülkenin denize kıyısı yoktur. Daha önce Sovyetler Birliği'ne bağlı bir cumhuriyet iken Eylül 1991'de bağımsızlığını ilân etmiştir. Kuzeyinde Gürcistan, doğusunda Azerbaycan, güneyinde İran ve batısında Türkiye ve Azerbaycan'ın egemenliği altındaki Nahçıvan bölgesi bulunur. 2008 itibariyle nüfusu 3.230.100 kişidir. Başkenti ve en büyük şehri Erivan'dır; Gümrü, Vanadzor, Eçmiadzin ve Hrazdan da ülkenin diğer önemli şehirlerindendir.

Ermenistan'ın 2009 yılı nüfusu 2.967.004 dür.

Ermenistan Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahama Adaları Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Bahama Adaları Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Selam arkadaşlar sizden Bahama Adaları Nüfusu 2013 bilgilerini paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden paylaşımınız için tşk ediyorum.
  2. Belçika Nüfusu 2013 bilgileri

Belçika Nüfusu 2013 bilgileri

Merhaba arkadaşlar sizden Belçika Nüfusu 2013 hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  3. Bolivya Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Bolivya Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Selam ve hepinize keyif dolu neşe dolu sağlıklı mutlu bir gün diliyorum ve sizden de Bolivya Nüfusu 2013 bilgilerini yazmanızı rica ediyorum.
  4. Cibuti Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Cibuti Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Herkese keyif dolu bir pazar diliyor ve deniz sonrası yanık tenimin acısıyla sizlerden bir sorumun cevabını rica ediyorum Cibuti Nüfusu 2013 hakkında bilgi verir misiniz?
  5. Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Selam arkadaşlar hepinize mutlu ve iyi bir gün geçirmenizi diliyorum ve ayrıca sizden bilginiz var ise Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş