gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Belçika Nüfusu 2013 bilgileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden Belçika Nüfusu 2013 hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden çok tşkler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Belçika Nüfus Gelişmesi

Belçika Nüfus Rakamları

Belçika, resmi adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa'da bulunan bir devlettir. Avrupa Birliği'ne üye ve birliğin ve NATO gibi bazı uluslararası organizasyonların merkezlerini barındırır.30,528 km²'lik bir alanı kaplayan ülkenin nüfusu 2011 yılındaki sayıma göre 10,296,350 milyondur.

Nüfus gelişmesi gözönüne alınarak Belçika'nın nüfusunun 2013 yılında 11,113 milyon olması beklenmektedir.

Belçika Nüfusu 2013 bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Andorra Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Andorra Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Selam arkadaşlar acaba 2013 yılında Andorra Nüfusu kaç oldu, bana mümkünse aranızdan biri Andorra Nüfusu 2013 bilgilerini aktarabilir mi?
  2. Bolivya Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Bolivya Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Selam ve hepinize keyif dolu neşe dolu sağlıklı mutlu bir gün diliyorum ve sizden de Bolivya Nüfusu 2013 bilgilerini yazmanızı rica ediyorum.
  3. Cibuti Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Cibuti Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Herkese keyif dolu bir pazar diliyor ve deniz sonrası yanık tenimin acısıyla sizlerden bir sorumun cevabını rica ediyorum Cibuti Nüfusu 2013 hakkında bilgi verir misiniz?
  4. Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Selam arkadaşlar hepinize mutlu ve iyi bir gün geçirmenizi diliyorum ve ayrıca sizden bilginiz var ise Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Ermenistan Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Ermenistan Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizlerden Ermenistan Nüfusu 2013 bilgilerini biliyorsanız benimle bu sayfadan bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş