gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cape Verde Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir c.tesi geçirmenizi diliyorum ve sizden Cape Verde Nüfusu 2013 bilgilerini rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cape Verde 2013 Nüfusu

Cape Verde Nüfusu 2012

Cape Verde Cumhuriyeti, bir olan ada ülkesi bir yayılan, takımadalar merkezinde bulunan 10 ada Atlantik Okyanusu , kıyılarının 570 kilometre Batı Afrika.Biraz üzerinde 4.000 kilometre kare bir araya alanı kapsayan adalar, volkanik kökenli ve bunların üç while ( Sal , Boa Vista ve Maio ) oldukça düz, kumlu ve kurak, geri kalan olanları genellikle rockier vardır ve daha fazla bitki var. Ancak, yağış pek rastlanmayan genel manzara, özellikle yeşil değil.

Cape Verde 2012 Nüfusu;530,000'dir...

Cape Verde Nüfusu 2013 bilgileri lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cape town nerede hakkında bilgi lazım

Cape town nerede hakkında bilgi lazım

Cape town Hangi kıtada ve nerede bulunuyor. Tatil bölgesi diye biliyorum. Bu bölgenin benimle bir iki resmini paylaşır mısınız. Kimbilir belkide bu bölgeye gitmeyi nasip eder yaradan. Tşk.
  2. Andorra Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Andorra Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Selam arkadaşlar acaba 2013 yılında Andorra Nüfusu kaç oldu, bana mümkünse aranızdan biri Andorra Nüfusu 2013 bilgilerini aktarabilir mi?
  3. Arjantin Nüfusu 2013 bilgileri lazım bana

Arjantin Nüfusu 2013 bilgileri lazım bana

Selam arkadaşlar sizden 2013 yılı Arjantin nüfus bilgilerini rica ediyorum mümkünse aranızdan biri lütfen ivedilikle Arjantin Nüfusu 2013 bilgilerini paylaşsın benimle.
  4. Belçika Nüfusu 2013 bilgileri

Belçika Nüfusu 2013 bilgileri

Merhaba arkadaşlar sizden Belçika Nüfusu 2013 hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  5. bana mısırın nüfus bilgileri lazım ..

bana mısırın nüfus bilgileri lazım ..

bana mısırın nüfus bilgileri lazım, yardımcı olabilecek biri var mı, mısır 2013 nüfusu kaç ?

Sayfayı Paylaş