gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erol Evgin - Güz Delisi

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Düş bozumunda bak yine bir eylül Ve sen güz delisi gönlüm gül inadına gül Düş kanadında bak uçuyor ömür
    Ve sen göç delisi gönlüm gül inadına gül
    Düş karasında son alevi söndür
    Ve sen dert kölesi gönlüm gül inadına gül

Gitme güz delisi koca gönlüm
    O rüzgarlı sevdalarla
    Vuracaklar seni bir gün

Gitme güz delisi koca gönlüm
    O yağmurlu bakışlarla,
    Vuracaklar seni bir gün

Etme vuracaklar seni bir gün
    Pusu kurmuş bekler hüzün
    Güz delisi koca gönlüm

Erol Evgin - Güz Delisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol EVGİN

Erol EVGİN

Erol EVGiN 1947, istanbul Moda doğumlu. istanbul Erkek Lisesi'ni ve Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (Mimar Sinan üniversitesi) Yüksek Mimarlık Bölümü'nü bitirdi. ilk plağı 1968'de yayımlandı "Sen-Eski Günler". 1976'da türk Pop Müziği'nde ilk kez kitlelerle kucaklaşan bir ekip çalışmasına Çiğdem Talu ve Melih Kibar ile birlikte imza attı. "işte öyle Bir şey" (Altın...
  2. Erol Evgin - İbadetim

Erol Evgin - İbadetim

Sensizlik var yarınlarda Biliyorum gideceksin Yenik düşüp imkansıza Biz ayrıldık diyeceksin Sarıldığım mutluluklar Yok olacak yokluğunda Vuracaksın yüreğimden Bir elveda kurşunuyla... Seni sevmek ibadetim Vazgeçemem biliyorsun İster doğru, ister yanlış Seviyorum lanet olsun!.. Yaşanacak hatıralar Ölene dek defalarca Gün sayacak yılgın kalbim Bir müebbet yalnızlıkta... Sarıldığım...
  3. Erol Evgin - Beyaz Yelkenli

Erol Evgin - Beyaz Yelkenli

Ölü bir deniz gibi, çağırır sessizliğin Rotası çizilmeyen, yolculuklar gibisin Gücünü bilir misin, söylemediklerinin O suskunluğun ki, sevdamın sebebi Anlamadım mı sanki söylemediklerini Farketmedim mi sanki o mahcup telaşını Duyamadım mı sanki yüreğinin sesini Sustuklarını düşün, boşver sen gerisini Ne çare bu gitmeler gittiğince yakınsın Umuda can vermiyor, yağmuru bakışların Acısını bilir...
  4. Erol Evgin - Baba - Oğul

Erol Evgin - Baba - Oğul

İlk gülüşte, ilk emekleyişte İlk sözcükte, ilk yürüyüşte İlk oyuncakta, okulun ilk gününde Omuzumda elin, yanımda sen vardın Kim derdi ki zaman akıp gidecek O küçük çocuk böylesi büyüyecek Baba – oğul olmanın tadını çıkararak Bir sahneyi paylaşıp şarkılar söyleyecek Birgün kader ayırsa da Hayat bizi savursa da Kalbim hep senle olur Sonsuza dek baba – oğul Her derdimde, her sevincimde Her...
  5. Erol evgin dede oldu

Erol evgin dede oldu

SEVİLEN ŞARKICI MURAT EVGİN'İN EŞİ ELİF EVGİN, AMERİKAN HASTANESİ'NDE DOĞUM YAPTI. 3 kilo 280 gr, 50 cm boyunda doğan bebeğe ‘Erem Erol’ adı verildi. Bebeği ilk ziyaret eden Emel-Erol Evgin oldu. Geçen yıl kızından torun sahibi olan ünlü sanatçı Erol Evgin ikinci kez dede olmanın mutluluğunu yaşadı.

Sayfayı Paylaş