gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Es Samed İsminin Sırları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya samed ismini zikreden kişilere verilecek sırlar ve faziletler varmış kızlar, es samed ismini kaç kere okursak ne olur Hatipoğlu söyledi ama takip edemedim not almam lazım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Es Samed İsminin Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esmaul Hüsna Ya SAMED

Esmaul Hüsna Ya SAMED

ya samed esmaül hüsna samed ya duası ne demek anlamı Samed : Hiçbir şeye muhtaç olmayan, herşey kendisine muhtaç olan Cenab-ı Hak buyuruyor: " De ki: O, Allah birdir. Allah sameddir." (1) Samed ismi, Kur’ân’ın göğsüne tek sıra dizilmiş inci taneleri gibi duran İhlas ayetleri içinde bir “dürr-ü yekta”dır, eşsiz bir incidir. İhlas’ı Kur’ân içinde özel yapan sır her ne ise, Samed’i...
  2. El vahid isminin sırları nelerdir

El vahid isminin sırları nelerdir

Arkadaşlarım el vahit isminin sırları ve faziletleri ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
  3. el melik isminin sırları

el melik isminin sırları

esmaül hüsna sırları anlamları el melik isminin sırrı fazileti hakkında genel bilgiler burda melekler ben hergün atv de nihat hatipoğlunun programını izliyorum melekler nihat hoca allahım isimlerini ve sırlarını veriyor bende not alıyorum alabildiğimii şimdi bu isimlerden EL MELİK isminin sırırnı paylaşacağım sizle bütün kainatın tek sahibi ve mutlak hükümdarı günde 121 defa zikreden...
  4. Es Selam İsminin Fazileti

Es Selam İsminin Fazileti

esmaül hüsna faziletleri sırları es selam isminin sırrı nedir fazileti hakkında genel bilgiler burda melekler evet melekler nihat hocanın verdiği alalhın isimlerini ve sırlarını sizlerle paylaşıyorum ES SELAM isminin sırrını anlam ve faziletini yazıyorum 161 defa hasta üzerine okunulsa hasta iyileşme gösterir günde 360 defa zikredenin her dileği gerçekleşir ES SELAM ismini zikretmeye...
  5. Es Samed isminin fazileti

Es Samed isminin fazileti

esmaül hüsna sırları faziletleri es samed anlamı fazileti hakkında genel bilgiler burda melekler nihat hocanın dün gece sahurda verdiği ES SAMED isminin faziletini szilerle paylaşıyorum melekler ES SAMED bu esmayı zikreden yeme, içme, giyim, kuşam gibi zaruri ihtiyaçları yerine gelirr muhtaç olmaz zorluk çekmez 520 defa okuya açlık hissi duymazz 100 defa zikreden salih olur allahın...

Sayfayı Paylaş