gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Eşarp bağlama modellerinden örnekler

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yüz şekline göre eşarp bağlama eşarp bağlama örnekleri süsleme modelleri süslemeleri üçgen Tesettürlü arkadaşlarım daha iyi bilir ki birçok eşarp bağlama modelleri vardır.Birazdan sizlere bunlardan bazı örnekler verecem.Vermeden önce benim en çok hoşuma giden modeli paylaşmak istiyorum oda tam adını bilemiyorum genelde abiye modellerde nişan gelin başlarına yaptıkları çok değişik süslemeler ve taşlarla olan bağlama şekilleri gerçekten çok hoş duruyor bu modeller bana göre:)
    Şimdi diğer bazı bağlama modellerine geçelim şimdi kızlar:tik:

Uzun eşarp, ince uzun bir dikdörtgen oluşturacak şekilde iki kez katlanır. Sonra tam ortadan enine katlanır. Boyna yerleştirilir. Açık uçlar boynun arkasından dolanarak katlı ucun içinden geçirilir ve öne doğru salınır.

Kare eşarp, karşılıklı iki ucundan zarf şeklinde katlanır. Katlı kısımlar içe gelecek şekilde ikinci bir katlama yapılır. Eşarp boyna yerleştirilir ve üst üste iki düğüm atılır. Uçlardan biri öne, diğeri arkaya doğru sarkıtılır.

Uzun eşarp, ince uzun bir dikdörtgen oluşturacak şekilde üçe katlanır. Boyna konularak bir ucuna eşarp yüzüğü geçirilir. Diğer uç enine plise yapıldıktan sonra yüzükten geçirilir. Pliseli kısım ortalanır ve fiyonk şekli verilir.

Kare eşarp, üçgen şeklinde katlanır. Eşarp, katlanan kenar yukarı gelecek biçimde boyun altına yerleştirilir. Katlanan kenarın iki ucu, boynun arkasında birleştirilerek düğüm atılır.

Kare eşarp, üçgen şeklinde katlanır. Eşarp, katlanan kenar yukarı gelecek biçimde sırta yerleştirilir. Omuz üstünden öne doğru sarkıtılan iki uçtan birincisi, ortasından eşarp yüzüğüne geçirilir. Sonra diğer uç, yine ortasından, birinciye çapraz olacak şekilde yüzükten geçirilir.

Kare eşarp, üçgen şeklinde katlanır. Eşarp, kadanan kenar yukan gelecek biçimde sırta yerleştirilir. Omuz üstünden öne doğru sarkıtılan iki uçtan biri eşarp yüzüğüne geçirilir. Diğer uç plise yapılır ve bu bölüm de yüzükten geçirilerek boyna yerleştirilir.

Kare eşarp, üçgen şeklinde katlanır. Eşarp, katlanan kenar yukarı gelecek biçimde boyun altına yerleştirilir. Kadanan kenarın iki ucu, boynun arkasında birleştirilerek düğüm atılır. Üçgenin önde kalan orta kısmı uç gibi çıkarılarak eşarp yüzüğünden geçirilir. Eşarp boynu sarana kadar uç çekilir.

Uzun eşarp, ince uzun bir dikdörtgen oluşturacak şekilde ikiye katlanır. Boyna konularak bir ucuna eşarp yüzüğü geçirilir. Diğer uç enine plise yapıldıktan sonra yüzükten geçirilir. Plise açılır ve oluşan dalgalar omuzun yan tarafına alınır.

Uzun eşarp, ince uzun bir dikdörtgen oluşturacak şekilde ikiye katlanır. Boyna konularak düğüm atılır. Üstte kalan uç, düğümün arkasından dolanarak öne getirilir ve yerleştirilir

Kare eşarp, karşılıklı iki ucundan zarf şeklinde katlanır. Katlı kısımlar içe gelecek şekilde ikinci bir katlama yapılır. Ortaya gelecek şekilde boş bir düğüm atılır. Sıkıştırılan düğüm çenenin altına gelecek şekilde, eşarp boyna yerleştirilir. Uçlardan biri boynun arkasından dolanarak öndeki düğümün içinden geçirilir, ikinci uç diğer taraftan dolanarak düğümün içinden geçirilir. Fiyonk şekli verilir.

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben de değişik modelleri denerim her zaman.emeğine sağlık.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler adminim emeğine sağlık...

4. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlı olmuşlar beceri sitiyor bu şekil bağlıyabilmek

5. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG]ben bu şekilde bağlıyorum çok şık duryormuşum baksana :):)

6. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık bende eşarbımı çok güzel bağlarım

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlk cnm. çok güzel öneriler....

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    şıklar emeğine sağlık

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben hep aynı bağlıyorum ama sıkıldım

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben ılkını beendım.. acıgım ama kapalı olsam böle baglardım..

11. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzeller bende kapalyım deişik modeller arıyorum hep aynı sıkılıyo insan..emeğinize sağlık..

12. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]ben genelde böyle bağlıyorum ama bazen önünü içeri sokabiliyorum

Eşarp bağlama modellerinden örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evet birazda kapalıları düşünelim.. eşarp bağlama modelleri...

evet birazda kapalıları düşünelim.. eşarp bağlama modelleri...

spor eşarp modelleri abiye türban bağlama modelleri esarp baglama abiye eşarp bağlama spor yapma bu modeli yüzük yardımıyla yaparsanız güzle olur daha iyi sonuç alırsınız.. klasik bir model herkes yapabilir günlük hayatt şıkta duruyo.. bu benim en sık kullandığım modellrden birisidir.. her zamn aynı klasik modelden sıkılanlar için değişik bir model yağımıda çok kolay.. buda çok şık...
  2. Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri

Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri

abiye türban bağlama modelleri abiye eşarp yapma modelleri üzerine eşarp süsleme üzerine türban Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerinde en güzel şekilde türbanlarını bağlama ve süsleme modelleriyle karşınızdayım arkadaşlar. 2010 Senesinin en yeni abiye tesettür süsleme modelleri göz dolduruyor.Evlenecek ve nişanlanacak bayanların gelinlik ve giyindikleri abiyelere özel olarak...
  3. eşarp bağlama modelleri

eşarp bağlama modelleri

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için.. biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz ama eşarplarımızı hergün farklı bi şekilde bağlayarak değişiklik yapabiliriz.
  4. Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

eşarp yapımı düğün eşarp yapma modelleri düğün için modelleri için yapma 2011 yapılışı eşarp modeli, yapımı, nasıl olmalıdır, fantezi bağlama stilleri, türban, düğün için eşarp yapımı hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Merhaba ya arkdaşlar kaynımın düğünü var sizce hangi eşarp modelini yaptırsam renk farketmez bana siz modeli beğenin bakalım.kararsız kaldım..
  5. Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte

Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte

Eşarp modelleri eşarp şal eşarp modelleri renkli eşarp modelleri konumuzda.eşarp bayanlara yakışıyor,bazıları bağlarken insanın kriz geçirmesine sebep olsalar da yakışıyor.Rengarenk otantik motifli, çiçek desenli bir çok eşarp modeli mevcut.eşarp şimdilerde sadece kapanmak için değil farklı şekillerde aksesuar olarak da kullanıla biliyor işte rengarenk eşarp modelleri ve kullanma şekilleri...

Sayfayı Paylaş